Kto povedal, že domáce oblečenie by nemalo byť štýlové? Tak tomu v žiadnom prípade nie je, preto by ste si mali dopriať aj skvelé komfortné a dobre vyzerajúce oblečenie na doma priamo z internetového obchodu www.astratex.sk. Tu vám ponúkame výber šiestich najlepších kúskov.

  1. DÁMSKY DOMÁCI KOMPLET JESSICA GRIGIO

Limitovaná edícia dámskeho kompletu Jessica Grigio je dostupná v šedom prevedení a nohavice i rukávy sú ukončené hrubými gumičkami. Nohavice majú semiačkový vzor, v páse sú doplnené o gumičku v tuneli a celý komplet má voľnejší strih. Tričko má okrúhly výstrih a dlhé rukávy.

damsky-domaci-komplet-jessica-grigio

Cena pre Vás: 36,58 €

  1. DÁMSKE POHODLNÉ NOHAVICE FASHION BLACK Z VISKÓZY

Pohodlné nohavice na doma sú nevyhnutnou súčasťou víkendového outfitu každej ženy. Tieto nohavice Fashion Black sú vyrobené z viskózy v spojení s elastanom. Ich dĺžka je až pod členky a majú voľný strih. Gumička okolo pásu je hrubšia a zdvojená. Sú dostupné len v čiernej farbe.

damske-pohodlne-nohavice-fashion-black-z-viskozy

Cena pre Vás: 25,31 €

  1. DÁMSKE TRIČKO FASHION S MODALOM

Ďalší kúsok z limitovanej edície, ktorý musíte mať u seba v šatníku. Tričko v bordovej farbe so vzorom hviezdičiek v prednej časti je vyrobené z polovice z bavlny a z polovice z modusu. Je o voľný strih trička s dlhým rukávom a okrúhlym výstrihom. Poponáhľajte sa kúpiť si ho na www.astratex.sk.

damske-tricko-fashion-s-modalom

Cena pre Vás: 25,31 €

  1. DÁMSKE POHODLNÉ NOHAVICE FASHION BORDO

Doma by ste sa nemali báť experimentovať s farbami, zabudnite na čierne oblečenie a zadovážte si tieto fialové nohavice Fashion Bordo, ktoré majú voľný padavý strih končiaci až pod členkami. Sú taktiež z limitovanej edície, tak sa poponáhľajte! Gumička okolo pásu je zdvojená, zaručuje tak vyšší komfort.

damske-pohodlne-nohavice-fashion-bordo

Cena pre Vás: 26,52 €

  1. DÁMSKY DOMÁCI KOMPLET JESSICA ANTRACITE

Dámsky domáci komplet Jessica Antracite je vyrobený v kombinácii s bavlnou a skladá sa z pohodlných teplákov s tričkom. Nápis „Dare to be dreamer“ na tričku je jemný a dominuje celému kompletu. Nohavice, ktoré siahajú nad členky, majú semiačkový vzor, tričko má dlhé rukávy a oba kúsky sú ukončené hrubou gumičkou.

damsky-domaci-komplet-jessica-antracite

  1. DÁMSKE DOMÁCE NOHAVICE FASHION S MODALOM

Tieto dámske domáce nohavice Fashion vyrobené z polovice z modalu a z polovice z bavlny by boli skvelým doplnením vyššie spomenutého dámskeho trička s Modalom. Sú bordové, siahajú až k členkom a v oblasti pása majú gumičku v tuneli. Pudlo je voľné a v oblasti rozkroku sú aplikované biele gombíky.

damske-domace-nohavice-fashion-s-modalom

Cena pre Vás: 25,31 €