Chystáte sa na dovolenku alebo do kúpeľov a nemôžete v obchodoch nájsť skvelé dvojdielne plavky? Žiadne obavy, pretože e-shop www.astratex.sk ponúka skvelý výber plaviek, ktoré si zamilujete. Tu je výber najlepších šiestich.

  1. DÁMSKE DVOJDIELNE PLAVKY BEACH AQUA

Bledomodré dvojdielne plavky Beach Aqua sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu a košíčky obsahujú neodnímateľné vypchávky s push up efektom. Ramienka majú zaväzovanie okolo krku. Rozkrok je z vnútornej strany podšitý vrstvou plavkoviny.

damske-dvojdielne-plavky-beach-aqua

Cena pre Vás: 45,80 €

  1. DÁMSKE DVOJDIELNE PLAVKY POPPY NEVYSTUŽENÉ

Pevné rýchloschnúce plavky Poppy sú v zaujímavom motíve ruží, nohavičky majú vyšší pás skvelý pre dámy s bruškom ako problémovou partiou. Ramienka sú pevné, neodnímateľné, ale s nastaviteľnou veľkosťou. Košíčky nie sú vystužené.

damske-dvojdielne-plavky-poppy-nevystuzene

Cena pre Vás: 46,03 €

  1. DÁMSKE DVOJDIELNE PLAVKY ARLENE PUSH-UP

Kvetinový vzor je obľúbeným v e-shope www.astratex.sk a práve dvojdielne plavky Arlene sú skvelým príkladom. Vystužené košíčky s push up efektom, ktorý zabezpečujú všité vypchávky. Ramienka sa nedajú odopínať, dajú sa veľkostne nastavovať. Nohavičky majú klasický strih.

damske-dvojdielne-plavky-arlene-push-up

Cena pre Vás: 34,64 €

  1. DÁMSKE DVOJDIELNE PLAVKY CAITLIN BEZ KOSTÍC

Svieže trojfarebné dvojdielne plavky Caitlin majú podprsenku s trojuholníkovými košíčkami, ktoré sú bez kostíc. Tie sú vystužené a pomerne pevné, vyrobené z rýchloschnúceho materiálu. Podprsenka sa zaväzuje okolo krku aj pod prsiami.

damske-dvojdielne-plavky-caitlin-bez-kostic

Cena pre Vás: 42,61 €

  1. DÁMSKE DVOJDIELNE PLAVKY ANGELINA 128

Krásne dvojdielne plavky Angelina 128 majú zvieraco-kvetinový vzor, nohavičky sú v obyčajnom strihu. Zapínanie podprsenky je na kovovú pracku, z jej stredu vedú šnúrky na zaväzovanie okolo krku. Vypchávky z podprsenky sú vyberateľné.

damske-dvojdielne-plavky-angelina-128

Cena pre Vás: 36,02 €

  1. DÁMSKE DVOJDIELNE PLAVKY STRAPPY PINK

Dvojdielne plavky Strappy Pink majú netradičný strih podprsenky – tá má vysoký výstrih, ktorý končí pri krku. Je zo sieťoviny, jedine oblasť košíčkov je z plavkoviny. Zaväzovanie je aj okolo krku, aj okolo obvodu riešené šnúrkami.

damske-dvojdielne-plavky-strappy-pink

Cena pre Vás: 27,50 €