Partnerské vzťahy sú náročné na udržiavanie, pretože na začiatku je všetko krásne, vášeň medzi vami doslova iskrí, no po čase to trochu opadne a musíte si pomôcť. Čo tak napríklad otestovať jedny z týchto TOP šiestich erotických šiat a prinavrátiť vášeň do vášho vzťahu?

  1. ŠATY ROCKER

Šaty Rocker sú erotické šaty skvelé pre všetky ženy, aj tie menej odvážne. Sú s dlhým rukávom a po celých šatách sú oká, ktoré odhaľujú práve toľko, aby sa váš muž do vás znova fyzicky zbláznil. Šaty Rocker sú z elastického materiálu a dostanete ich exkluzívne na www.astratex.sk.

saty-rocker

Cena pre Vás: 37,38 €

  1. ZVODNÉ ŠATY EVELINE

O niečo odvážnejšie sú erotické šaty Eveline, ktoré majú v spodnej volánovej časti pevne prišité podväzkové zapínania. Súčasťou šiat sú aj tangá. Košíky nie sú vystužené, nepridávajú tak na objeme. Šaty krásne vyniknú na opálenej pokožke!

zvodne-saty-eveline

Cena pre Vás: 27,32 €

  1. EROTICKÉ ŠATY KIRA

Erotické šaty Kira by si nejedna trúfalá dáma mohla obliecť napríklad na dovolenke do reštaurácie, aj keď, viac sa hodia do spálne k vášmu mužovi. Po oboch bočných stranách majú prierezy a v žiadnom prípade pod ne nesmiete mať spodné prádlo.

eroticke-saty-kira

Cena pre Vás: 16,05 €

  1. EROTICKÉ ŠATY DIANA WHITE

Pri šatách Diana sa už dostávame k o niečo viac odvážnejším variáciám erotických šiat, nakoľko vrchná časť je úplne priesvitná, čipkovaná a odhalí tak vášmu mužovi priamy očný kontakt s vašimi prsiami. Ramienka na šatách sú elastické a polohovateľné.

eroticke-saty-diana-white

Cena pre Vás: 22,89 €

  1. ŠATY ZAFIRA

Šaty Zafira sú určené pre tie z vás, ktoré sa za svoje telo nehanbia a bez problémov ho svojmu mužovi vystavia na obdiv. Tieto erotické šaty sú celé sieťované a nezakrývajú na tele absolútne nič. Majú kvetový vzor a strih sa prispôsobí každej postave.

saty-zafira

Cena pre Vás: 24,10 €

  1. ŠATY + NOHAVIČKY S RETIAZKAMI ANETTE

Poslednými erotickými šatami sú šaty Anette pre tie dámy, ktorých odvaha je na najvyššom stupni. Tieto latexové šaty sú kompletom s nohavičkami s retiazkami, rukavicami a viac odhaľujú ako zakrývajú. Zapínajú sa na chrbte.

saty-nohavicky-s-retiazkami-anette

Cena pre Vás: 36,17 €

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!