Kto hovoril, že jednodielne plavky vyšli z módy, sa nehorázne mýlil. Nielenže ženy milujúce vodné športy nedajú na jednodielne plavky dopustiť, ani dámy z pláže sa im nemusia vyhýbať, pretože vedia vyčarovať sexy postavu a čo-to aj pozakrývať. Vyberte si z týchto TOP šiestich jednodielnych plaviek z e-shopu www.astratex.sk.

  1. DÁMSKE ŠPORTOVÉ JEDNODIELNE PLAVKY ALEX 04

Dámske športové plavky Alex 04 sú ideálne pre športovo založené dámy, ktoré nedopustia na komfort pri aktivite. Tieto jednodielne plavky nemajú vystužené košíky, sú hladné a po bokoch sú aplikované zvislé prúžky, ktoré opticky uberajú na váhe. Plavky sú skvelé pre dámy s menšími prsiami, pretože výstrih je pomerne vykrojený.

damske-sportove-jednodielne-plavky-alex-04

Cena pre Vás: 23,70 €

  1. DÁMSKE JEDNODIELNE ŠPORTOVÉ PLAVKY AQUASPORT I.

Druhé športové jednodielne plavky Aquasport I. sú ideálne pre ženy s väčšími prsiami, pretože predná časť je bez výstrihu, tesne pod krkom a zadná časť nie je vykrojená a zapína sa zipsom až k temenu hlavy, takže plavky prsia poriadne stiahnu a pripravia na šport.

damske-jednodielne-sportove-plavky-aquasport-i

Cena pre Vás: 37,21 €

  1. DÁMSKE JEDNODIELNE PLAVKY JESSICA

Jednodielne plavky Jessica sú vyrobené zo skvelého rýchloschnúceho materiálu a ich strih je do tvaru sukne. Ten odpúta pozornosť od možných problémových partií. Košíčky sú vystužené, ramienka sú odopínateľné.

damske-jednodielne-plavky-jessica

Cena pre Vás: 56,29 €

  1. DÁMSKE PLAVKY ANIKA – ČIERNE JEDNODIELNE

Tieto dámske jednodielne plavky Anika sú skvelé svojim strihom, pretože majú neuveriteľne sexy výstrih a zároveň zaručujú prsiam oporu, keďže majú prekrížené ramienka v zadnej časti. Košíčky sú vystužené a rozkrok pre väčšiu pohodlnosť podšitý.

damske-plavky-anika-cierne-jednodielne

Cena pre Vás: 39,79 €

  1. DÁMSKE LUXUSNÉ MONOKINY GOLD 1

Ak hľadáte jednodielne plavky, ktoré sú sexy, potom dámske Monokiny Gold 1 sú ako stvorené pre vás. Ich strih si vás získa. Ide v podstate o dvojdielne plavky, ktorých nohavičky a podprsenka sú spojené zlatou retiazkou. Tieto jednoducho musíte mať!

damske-luxusne-monokiny-gold-1

Cena pre Vás: 45,85 €

  1. DÁMSKE LUXUSNÉ MONOKINY FIORELLA

Jednodielne plavky Monokiny Fiorella sú vyrobené z pevného a rýchloschnúceho materiálu v etno vzore. Košíčky sú mäkko vystužené, majú odoberateľné  a olemované strapcami. Boky sú prestrihnuté a uberajú pozornosť od problematických partií.

damske-luxusne-monokiny-fiorella

Cena pre Vás: 69,97 €