Žena, ktorá športuje a aktívne sa stará o svoj zovňajšok, je pre chlapov neuveriteľne príťažlivá. Ísť si zabehať, vybrať sa na bicykel, zničiť sa v posilňovni či vybiť energiu na skupinovej lekcii je skvelé nielen pre postavu, ale aj psychickú pohodu. Na to, aby sa vám dobre a pohodlne športovalo, musíte však mať aj kvalitnú a pevnú športovú podprsenku, ktorá zabezpečí poriadnu podporu vašim prsiam. Tu je výber šiestich top športových podprseniek z www.astratex.sk.

  1. ŠPORTOVÁ PODPRSENKA SHOCK ABSORBER S5044 GREY

Táto skvelá športová podprsenka má vysoký stupeň podpory pŕs, takže je vhodná aj pre viac obdarené dámy, ktoré majú pri športe s väčším dekoltom problém. Podprsenka má aj širšie ramienka, ktoré nerežú a je navyše vyrobená z materiálu, ktorý odvádza pot. Je dostupná v rôznych farbách.

sportova-podprsenka-shock-absorber-s5044-grey

Cena pre Vás: 60,31 €

  1. ŠPORTOVÁ PODPRSENKA SHOCK ABSORBER – S5044

Podprsenka Shock Absorber je taktiež z kategórie vysokého stupňa podpory, a teda je skvelá pre náročnejší a intenzívny pohyb. Komfortné ramienka sú hrubé a vo vrchnej zadnej časti sú navyše spojené háčikom, ktorý zabráni nežiaducemu pohybu.

sportova-podprsenka-shock-absorber-s5044

Cena pre Vás: 56,29 €

  1. ŠPORTOVÁ PODPRSENKA THERMO COOL ACTIVE – ČIERNA

Dámy, ktoré často športujú, vedia, že prsia musia byť naozaj v pevnej podprsenke a práve to zabezpečí Thermo Cool Active podprsenka z www.astratex.sk, ktorá má vysoký strih končiaci pár centimetrov od krku. Už žiadne nepohodlie! Mikrovlákno, z ktorého je podprsenka vyrobená, odvádza neželanú vlhkosť.

sportova-podprsenka-thermo-cool-active-cierna

Cena pre Vás: 40,20 €

  1. ANTIBAKTERIÁLNA DVOJVRSTVOVÁ BEZŠVOVÁ ŠPORTOVÁ PODPRSENKA

Táto podprsenka je už z kategórie strednej, a teda nižšej podpory pŕs, ktorá je vhodná na športy, pri ktorých je vrchná časť tela viac stabilizovaná. Ióny striebra zabraňujú nepríjemnému pachu a podprsenka je bez akýchkoľvek švov, ktoré by vám mohli na tele vadiť. Ramienka sú na chrbte spojené do jedného.

antibakterialna-dvojvrstvova-bezsvova-sportova-podprsenka

Cena pre Vás: 20,08 €

  1. BEZŠVOVÁ ŠPORTOVÁ PODPRSENKA 3 KS ACTIONBRA II

Ďalšia skvelá bezšvová športová podprsenka, ktorá už však má ramienka každé osve. A ak napriek tomu, že je taktiež v kategórii strednej podpory pŕs, je vhodná na menej náročné aktivity ako predošlá podprsenka, pokojne aj na bežné nosenie, nakoľko je pohodlná. Jedno balenie obsahuje tri kusy podprseniek v rôznych farbách.

bezsvova-sportova-podprsenka-3-ks-actionbra-ii

Cena pre Vás: 44,22 €

  1. BEZŠVOVÁ PODPRSENKA HANNA 613

Podprsenka Hanna 613 je zo skupiny s nízkou podporou pŕs a je vhodná pre ženy s menšími prsiami alebo na aktivity ako rýchla chôdza či bicykel. Má antibakteriálne zloženie, vďaka čomu je vhodná aj pre mamičky po pôrode. Nemá žiadne švy ani zapínacie háčiky, navlieka sa cez hlavu.

bezsvova-podprsenka-hanna-613

Cena pre Vás: 6,80 €

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!