Takmer každá žena chce vyzerať dokonalo. Upravené vlasy, skvelý makeup a perfektná postava. Práve s postavou sú zväčša najväčšie problémy a každý trik na jej vylepšenie žena ocení. Jedným z nich je aj sťahovacia bielizeň z www.astratex.sk, ktorá vašu postavu krásne vytvaruje. Tu je našich top šesť tipov.

  1. SŤAHOVACIE NOHAVIČKY ELITE

Sťahovacie nohavičky Elite sú z kategórie stredného stupňa sťahovania, ktoré formujú vaše problémové partie okolo bruška, pásu a zadku. Nohavičky sú vyrobené z mikrovlákna, ktoré sa dokonale upne na telo, tým pádom sú vhodné pod priliehavé oblečenie.

stahovacie-nohavicky-elite

Cena pre Vás: 20,08 €

  1. SŤAHOVACIE ŠATY CARMEN

Šaty Carmen sú už zo skupiny najvyššieho stupňa sťahovania a dokážu vám vizuálne ubrať až o dve veľkosti! Sú skvelé aj na samotné nosenie, podprsenka je vystužená, no v prípade, že si netrúfate, môžete ich použiť ako spodnú sťahovaciu bielizeň pod iné šaty. Ramienka sú odopínateľné a nastaviteľné.

stahovacie-saty-carmen

Cena pre Vás: 40,20 €

  1. SŤAHOVACIE NOHAVIČKY SLIMEA

Sťahovacie nohavičky Slimea patria do najnižšej kategórie sťahovania a ich účelom je problémové partie vyhladiť. Nohavičky majú mierne zvýšený pás, skvele tak zakryjú bruško. Sú dostupné v troch farbách, pás je ukončený hrubšou bielizňovou gumičkou, ktorá vám neurobí zárez.

stahovacie-nohavicky-slimea

Cena pre Vás: 18,07 €

  1. SŤAHOVACIE REVOLUTIONAL NOHAVIČKY VYHLADZUJÚCE CELUTITÚDU A PODPORUJÚCE SPAĽOVANIE TUKU

Tieto sťahovacie nohavičky z e-shopu www.astratex.sk jednoducho musíte mať. Materiál obsahuje napríklad kofeín, aloe vera či mastné kyseliny, ktoré v látke vydržia až 100 praní a po ôsmich dňoch kontaktu s pokožkou začnú komunikovať a pomáhať jej spevneniu i chudnutiu. Horný i dolný lem je ukončený bez švov.

stahovacie-revolutional-nohavicky-vyhladzujuce-celutitudu-a-podporujuce-spalovanie-tuku

Cena pre Vás: 32,15 €

  1. SŤAHOVACIE NOHAVIČKY IDEAL

Tieto bledoružové nohavičky s čiernym lemom majú vysoký stupeň stiahnutia a vysoký pás až pod prsia, takže zakryjú problémovú partiu okolo bruška. V zadnej časti je aplikovaná elastická gumička, ktorá sa priľne k zadným partiám.

stahovacie-nohavicky-ideal

Cena pre Vás: 16,05 €

  1. SŤAHOVACIE ŠATY 50405 – MAX FORMUJÚCE

Sťahovacie šaty 50405 z internetového obchodu www.astratex.sk sú skvelou voľbou pod večerné šaty. Maximálne sťahujú a dokážu vás opticky zoštíhliť až o dve veľkosti. Sú dostupné v čiernej a telovej farbe a nemajú žiadne švy.

stahovacie-saty-50405-max-formujuce

Cena pre Vás: 28,13 €