S prichádzajúcou zimou si musíme čoraz viac dávať pozor na zdravie a snažiť sa čo najviac vyhýbať nachladnutiam a prechladnutiu vnútorných orgánov. Čo vám k tomu môže pomôcť sú tielka z internetového obchodu www.astratex.sk, kde nájdete úžasné druhy, ktoré vás počas zimy zahrejú a s ďalším letom v nich vyniknú vaše dekolty.

  1. Dámske tielko Blackspade

Dámske tielko Blackspade nájdete v e-shope www.astratex.sk v sekcii spodnej bielizne, no je vhodné aj na bežné nosenie počas leta. V zimnom období je však predsa len vhodnejšie ho zvoliť pod tričko ako ochranu pred nachladnutím obličiek.

damske-tielko-blackspade-bavlnene

Cena pre Vás: 14,44 €

  1. Tielko Justine

Dámske tielka nemusia byť vhodné len ako spodná bielizeň, ale aj ako podklad pod priehľadné košele či čipkované tričká. Ideálne v tomto prípade je tielko Justine s tenkými ramienkami a v niekoľkých farebných prevedeniach. Je vyrobené zo 100 percentnej bavlny, takže vám zaručí pohodlné nosenie bez natiahnutia materiálu.

tielko-justine-bavlnene

Cena pre Vás: 8,01 €

  1. Dámske tielko Kasandra

Ak hľadáte jednoduché tielko s jemnou aplikáciou, ktoré dotvorí vás sexy outfit s koženou sukňou alebo nohavicami s vysokým pásom, potom je tielko Kasandra neodmysliteľnou súčasťou vašej výbavy. Môžete si ho zaobstarať v čiernej alebo bielej farbe, jedine výstrih je olemovaný jemnými kamienkami.

damske-tielko-kasandra

Cena pre Vás: 11,56 €

  1. Dámske tielko Liliam

Dámske tielka dokážu zo ženy spraviť neuveriteľne sexy dámu. Jedným z takých tielok je aj tielko Liliam, ktoré má pomerne hlboký výstrih v dekolte, ale aj na chrbte a oba sú lemované čipkou. V tomto prípade je viac než nutné zvoliť hladkú podprsenku.

damske-tielko-s-cipkou-liliam

Cena pre Vás: 8,42 €

  1. Luxusná košieľka Donna

V prípade košieľky Donna ide skôr o sexy tielko na spanie, ktoré využijete predovšetkým u vás doma v prítomnosti vášho partnera. Toto zmyselné tielko je celé pokryté čipkou s jemným kvetinovým vzorom.

luxusna-kosielka-donna-celocipkovana

Cena pre Vás: 32,15 €

  1. Dámske tielko Jadea

Tielko Jadea je úplne ideálne pod elegantné sako do práce. Je vyrobené z viskózy, čo nemusí každej dáme sadnúť. Tenké ramienka v spojení s čipkovanými detailmi po bokoch tielka v čiernej farbe pôsobia úplne sexy, no zároveň zmyselne elegantne.

damske-tielko-jadea-4551v2

Cena pre Vás: 16,06 €