Pri obliekaní sa určite niekedy dostanete do krízy, kedy neviete, čím by ste mohli svoj outfit ozvláštniť a dodať mu chýbajúcu šťavu. A často stačí tak málo, ako správne zvoliť šatku a voilá! Tie sa vám obzvlášť zídu s pretrvávajúcou pani zimou. Čo tak vybrať si jednu z týchto TOP siedmich šatiek z e-shopu www.astratex.sk?

  1. ELEGANTNÁ ŠATKA ANNIE

Výhodou bielej šatky je ten, že sa hodí naozaj ku všetkému a môže doplniť nielen obyčajný, každodenný outfit, ale aj elegantnejší model. Práve preto je šatka Annie tou vhodnou voľbou! Má jemné nenápadné všité bodky a je vyrobená zo stopercentnej viskózy.

elegantna-satka-annie

Cena pre Vás: 14,44 €

  1. ŠATKA ARMY

Ak hľadáte šatku, ktorou nechcete nahradiť zimný šál, ale len doplniť outfit, potom nevynechajte šatku Army, pretože je redšie šitá a neuchráni vás pred vetrom ani chladom. Je taktiež vyrobená zo stopercentnej viskózy a je dostupná v dvoch farebných prevedeniach.

satka-army

Cena pre Vás: 8,01 €

  1. ELEGANTNÁ ŠATKA LORIE

Šatka Lorie je v bledosivej farby a je doplnená všívanými bielymi bodkami rôznych veľkostiach. Jej rozmer je 190 na 70 centimetrov, vyrobená je zo stopercentnej viskózy a oba jej okraje sú ukončené jemnými vlnkami z bielej nite.

elegantna-satka-lorie

Cena pre Vás: 14,44 €

  1. ELEGANTNÁ ŠATKA LAYSE ZELENÁ

Ak hľadáte šatku, ktorá pritiahne pozornosť a bude dominantným kúskom vášho outfitu, potom je elegantná šatka Layse vo výraznej zeleno-béžovej farebnej kombinácii tou pravou pre vás. Je ušitá redšie, preto je vhodná len ako doplnok, určite nie namiesto teplého šálu.

elegantna-satka-layse-zelena

  1. ELEGANTNÁ ŠATKA COLOURS

Šatka Colours je jemná vyrobená zo stopercentnej viskózy a na internetovom obchode www.astratex.sk je dostupná v troch rôznych farebných kombináciách. Šatka je jednofarebná so zaujímavou farebnou aplikáciou vo forme kvetinových vejárov.

elegantna-satka-colours

Cena pre Vás: 14,44 €

  1. DÁMSKA ŠATKA DARK NIGHT

Dámska šatka Dark Night je spojenie stopercentnej viskózy s aplikáciami čipkovaných modrých pásikov, ktoré majú lesklý efekt. Jej dĺžka je 175 centimetrov a umožní vám šatku si uviazať na niekoľko spôsobov.

damska-satka-dark-night

Cena pre Vás: 13,64 €

  1. ELEGANTNÁ ŠATKA S VYŠÍVANÝMI BODKAMI

Modrá šatka s vyšívanými bielymi bodkami sa hodí ku každému outfitu a ozvláštni ho. Je taktiež vyrobený zo stopercentnej viskózy, olemovaná je po celej dĺžke vlnkovanou hrubšou niťou a je dlhá až 190 centimetrov, takže s niekoľkými jej vrstvami vás poriadne v zime zahreje

elegantna-satka-s-vysivanymi-bodkami

Cena pre Vás: 14,44 €