Hovorí sa, že čas je drahý. Nikto však nepovedal, že sledovať ho musíte na šialene drahých hodinkách. Kvalitné a štýlové dámske hodinky sa dnes dajú nájsť aj v cenovej kategórii do 200 €. A práve päť takých sme pre vás, milé dámy, vybrali.

Fossil

Hodinky Fossil tvoria špičkoví dizajnéri, a to sa odráža v každom modeli tejto americkej značky. Elegantné a krásne tvary dokonale ožívajú v oku lahodiacich farbách a tónoch. Ak sa pri výbere svojho šatníka rady inšpirujete vintage štýlom, Fossil sa vám určite zapáči. Hodinky navyše dostanete zabalené v originálnej plechovej krabičke, aké boli populárne za starých čias.

Michael Kors

Meno ikonického amerického dizajnéra azda netreba bližšie predstavovať. Kabelky z jeho dielne sa stali hitom, a to najmä pre spojenie cenovej dostupnosti, kvalitných materiálov a atraktívneho dizajnu. Presne tieto elementy nájdete aj v dámskych hodinkách Michael Kors. Kontrast studených materiálov a nežných farieb evokuje jemnú, ale sebavedomú ženu, ktorá si svoj čas váži, ale aj užíva.

Daniel Wellington

Hodinky Daniel Wellington sa za svoju relatívne krátku existenciu na trhu stali symbolom modernej mestskej ženy, ktoré obľubuje takzvaný casual alebo preppy štýl. Vybrať si môžete z klasických ciferníkov s rímskymi číslicami alebo z minimalistických bez číslic. Remienky hodiniek si navyše môžete striedať a skombinovať tak kožený remienok s moderným ciferníkom. Je to len na vás a vašom štýle.

Bering

Mladá značka, ktorá sa čoraz viac dostáva do popredia k nám prišla z chladného a čistého severu. Táto krásna nedostupnosť sa odráža i na dámskych hodinkách Bering. Modely inšpirované arktickým čarom oslovia dámy s láskou pre severský dizajn, ktorý predstavuje čisté línie a minimalizmus. Špecialitou sú jemné keramické hodinky. Svoj štýl môžete podtrhnúť náušnicami či náramkom Bering, ktorý bude skvele ladiť s vašimi hodinkami.

Casio

V cenovej relácii do 200 € si na svoje prídu aj dámy športovkyne. Legenda na poli “digitálok”, Casio, ponúka kolekciu funkciami nabitých multifunkčných hodiniek. Casio Baby-G dokonca môžete mať v čiernej s ružovými prvkami alebo celé v bielej. S týmito hodinkami sa môžete bezstarostne vybrať do hôr, ísť si zaplávať či zabehať.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!