Máte prirodzené kučery? Zdedili ste zvlnené vlasy po rodičoch? Alebo vás v detstve prezývali kučeravá Sue? Buďte rada! Kučeravé vlasy totižto boli, sú a aj budú vždy v móde! Prečo? Pretože zdravé kučery vyzerajú v akejkoľvek podobe úžasne!

Ak chcete byť za princeznú, práve dlhé, kučeravé vlasy vás ňou spravia! Ak si dlhé vlasy jemne zviažete veľkou mašľou, pričom zopár predných kučier vám bude padať do tváre, budete vyzerať neuveriteľne rozkošne a nevinne. Mužov, dostanete do varu, nielen ak si svoje vlny vo vlasoch necháte voľne rozpustené, ale aj keď zvolíte tzv. falošný vrkoč. Ten si ľahko vytvoríte z klasického copu, pričom vlasy si učešete na jednu stranu. Takýto účes je mimoriadne vhodný aj pre polodlhé vlasy; trendy účes docielite, ak si vrchné kučery natupírujete, čím vyniknú všetky vlnky vo vlasoch! Máte krátke vlasy? Kučery možno prebudiť aj v tomto type vlasov; upozornite na ne štýlovým doplnkom! Dlhá látková čelenka alebo šatka do vlasov bude skvelý vlasový doplnok, ktorý nechá vyniknúť „odviazané“ vlny na vlasoch!

Foto: SXC.hu, Video: Youtube.com

Urobte si radosť

Kvalitná spodná bielizeň na Astratex »

Značková bielizeň od popredných výrobcov! Všetko skladom, nákup bez rizika, 8 % z hodnoty nákupu získate späť do Pokladničky!

4Home - všetko pre váš domov »

Rýchle dodanie, 99% tovaru skladom! Od bytového textilu, doplnkov, domácich spotrebičov až po všetko pre kuchyňu, záhradu, upratovanie, krásu a zdravie!