Pre vyznávačov wellness spôsobu života, máme pripravených hneď niekoľko tipov, ako príjemne prežiť veľkonočné sviatky. Jarná regenerácia tela aj ducha v kúpeľoch, načerpanie nových síl v prírode, poznávací zájazd po európskych veľkomestách či dovolenka pri mori.

Veľká noc v kúpeľoch
Stráviť veľkonočné sviatky v kúpeľoch je skvelý nápad, ako si oddýchnuť a spraviť niečo aj pre svoje zdravie. Liečebné procedúry, wellness služby, šport aj zábava sú zaručenými lákadlami pre turistov a návštevníkov. Práve kúpeľné služby sú založené na myšlienke wellnessu – telo zharmonizujú lymfodrenáže, solárium, saunovanie, plávanie v termálnych bazénoch, inhalácia kyslíka, cvičenie vo fitness centre alebo vykonávanie iných športových aktivít, a o harmonizáciu ducha sa postarajú inhalácia esenciálnych olejov, ktorá ovplyvňuje pozitívne myslenie, rôzne masáže a zábaly.

Za oddychom do prírody
Ako lepšie stráviť sviatky, ak nie s rodinou a priateľmi v krásnom prostredí prírody, hôr, lesov a potôčikov. Malebná prírodná scenéria, pokojné prostredie lesa je ako stvorené pre načerpanie novej energie, na prežitie dokonalého oddychu a úplného zabudnutia na každodenné povinnosti a stres. Voľný čas si môžete skrátiť zberom lesných plodov či húb, loptovými hrami s deťmi na čerstvom vzduchu, prechádzkami a objavovaním krás okolia.

Dovolenka s rodinou v zahraničí
Ak túžite navštíviť more a nechce sa vám čakať na letnú dovolenku, pokojne si ju môžete dopriať aj počas veľkonočných sviatkov. Teplota mora je príjemná a ceny dovoleniek nižšie ako v letnej sezóne. Vylihovanie na pláži a kúpanie v mori môžete nahradiť aj poznávacím zájazdom, z ktorého si okrem užitočných informácií, odnesiete aj veľa nových skúseností.
Nech sa už rozhodnete akokoľvek stráviť tohtoročné veľkonočné sviatky, prežite ich hlavne v kruhu vašej rodiny a s blízkymi, pretože práve to je najdôležitejšie posolstvo sviatkov.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!