móda pre moletkyNie každá žena sa môže pochváliť ideálnou postavou. Každá žena sa však môže cítiť príjemne vo svojom tele. Kilá navyše, ktorých sa nemôže žena zbaviť sa dajú, s pomocou správne volených kúskov odevov, premeniť dokonca na výhodu. V prípade, že trpíte nadváhou a chcete vedieť, aká móda je pre vás vhodná, prečítajte si nasledujúce riadky.

Základom je jednoduchosť

Prvým pravidlom, na ktoré by mali ženy s nadváhou myslieť, je jednoduchosť. Móda pre moletky by mala byť založená s kvalitných strihoch jednoduchého prevedenia. Rozhodne sa neodporúčajú žiadne volány, ani vrstvené textílie alebo komplikované a lesklé ozdoby. Rovnako je, v prípade moletiek, lepšie zvoliť jednofarebný kúsok odevu a vyhnúť sa pestrofarebným vzorom. Farby, ktoré sú ženám s nadváhou určené by sa však mali vyberať individuálne. Aj keď je pravda, že tmavé farby opticky zužujú, každá žena by sa mala obliekať najmä do farieb, v ktorých vynikne jej pokožka, farba vlasov alebo očí.

Kvalitné strihy a oblečenie na mieru

Kvalitne ušité sako, sukňa alebo nohavice by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. V prípade moletiek platí toto pravidlo tiež a je naozaj dôležité. Dobre strihané odevy dokážu zvýrazniť partie tela, ktoré zvýraznené byť majú a naopak zakryjú nedostatky, ktoré si neprajete ukazovať. Aj keď sú takéto kúsky obyčajne drahšie a treba pri ich kúpe siahnuť hlbšie do peňaženky, rozhodne sa oplatí do nich investovať. Zárukou naozaj kvalitného strihu je šitie na mieru, ktoré vyhovie potrebám aj tej najnáročnejšej ženy.

Každá žena sa môže obliekať tak, aby sa cítila krásna a kráčala s módou. Módne trendy sa neustále menia, ale niektoré kúsky oblečenia, ku ktorým patrí napríklad čierne sako, elegantné nohavice alebo jednoduchá sukňa nikdy neprestanú byť moderné. Práve do takýchto kúskov sa oplatí investovať. V prípade, že sa chcete o móde nielen pre moletky dozvedieť viac, kliknite na peknamoda.eu. Tu sa dozviete všetko, čo o móde potrebujete vedieť.

foto: pixabay.com