Svetoví kaderníci udávajú každý rok nové trendy vo svete módy a teda aj vlasov. Preto ak chcete stále vyzerať skvelo a sexi nezostáva vám nič iné, len tieto trendy sledovať a zakomponovať ich aj do vášho účesu. Dôležité je však cítiť sa v akomkoľvek účese sama sebou. Účes by mal vystihovať vašu podstatu a dopĺňať celkový imidž. Trendy účesy roku 2010 sa nesú v štýle pôvabu, elegancie, tajomnosti a nesmie chýbať rebelantstvo. Zaujímavé pre tento rok sú dlhé zvlnené vlasy vo vzrušujúcich červených a medených odtieňoch. Vlny môžeme dosiahnuť prostredníctvom vhodných nátačiek alebo aplikovaním trvalej ondulácie. Všetko závisí od vašich možností s ohľadom na kvalitu vlasov.

Ak patríte medzi temperamentné ženy, môžete to prejaviť aj vašimi vlasmi. Vytvorte zo seba nezávislú rebelku. Dovolené je všetko, nechajte naplno pracovať svoju fantáziu v podobne divokých farieb a odvážnych strihov. Nebojte sa asymetrických strihov, dobrý stylista vám ich nielen vytvorí, ale aj ukáže ako ich upravovať. Stále aktuálne sú blond vlasy a strihy, ktoré dodávajú nežnosť a pôvab.
Medzi trendové účesy všeobecne patrí mikádo. Obľube sa teší už niekoľko rokov. Patrí do kategórie praktických účesov. Moderné sú prísne rovné strihy alebo ho môžete romanticky zvlniť. Ak vám nechýba odvaha zvoľte asymetrický strih mikáda.

Ak si myslíte, že krátke strihy nepôsobia žensky, ste na veľkom omyle. Okrem toho ich majiteľky si môžu dovoliť bláznivé farebné kreácie v podobe permanentných farieb alebo melíru. Úprava krátkych vlasov je jednoduchšia a časovo menej náročnejšia.

Ideálom už niekoľko rokov sú dlhé vlasy. Pri dlhých vlasoch je dôležitá prirodzenosť a vzdušnosť. Dosiahneme  ich tým, že na umyté vlasy nanesieme tužidlo a pomocou okrúhlej kefy ich vytvarujeme. Výsledkom nie sú vlny, ale prirodzené a nadýchané vlasy.

Pri akýchkoľvek módnych trendoch v oblasti vlasov je dôležité, aby vlasy boli zdravé. Preto je potrebné venovať im permanentnú starostlivosť.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!