Čoraz chladnejšie jesenné počasie, nás núti k zahaleniu ženskej koruny krásy. Aspoň na chvíľu, však zabudnite na čiapky a klobúky a nechajte vyniknúť svoj trendy účes! Medzi mimoriadne trendy strihy vlasov 2010, patria predovšetkým polodlhé strihy, pričom dôraz sa kladie na hravé, kučeravé vlasy, točiace sa prirodzeným spôsobom do všetkých strán. Napriek tomu, uhladený, rovný strih vlasov, akým si Katie Holmes, získala milióny divákov, je teraz tiež v kurze!

Ak sa však vyberiete na prechádzku s účesom mikádo, ktorý je charakteristický pre strih vlasov do postupna, rozhodne budete chic! Tento typ účesu totižto stále patrí medzi moderný účes. Klasické mikádo je známe predĺženou prednou stranou vlasov a výrazným zostrihaním zadných vlasov, ktoré nechá skvele vyniknúť štíhly krk a zjemní črty tváre. Sťažujete sa, že vám vietor rozfúkal účes? Nič to! Práve strapaté vlasy à la Dido sú in, nevadí ak vaša cestička vlasov nebude v strede; dôležité však je, aby úprava vlasov podliehala kvalitnému strihu, ktorý by sa mal určiť podľa typu vlasov a tvaru tváre.

Prezrite si následujúcu videogalériu: Strihy vlasov na rok 2010.

Foto: pixabay.com, Video: Youtube.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!