Mať zdravé nechty, nie je pre každú ženu samozrejmosťou. Stačí, ak sa pri nepozornom zapínaní kabáta odlomí kúsok nechtu, ak necht zažltne od chemických, čistiacich prostriedkov, alebo ak je necht oslabený vplyvom choroby. Rýchlym a lacným riešením sú umelé nechty, pomocou ktorých budú vaše nechty pôsobiť opäť ako krásne, pevné nechty.

Umelé nechty neslúžia len ako náhrada za poškodené nechty, ktoré oslabili dočasné choroby nechtov, slúžia aj ako ochrana pred ďalšími mechanickými a chemickými poškodeniami a taktiež zastavujú lámanie nechtov. O pozitívach umelých nechtov vedeli už múdri Číňania. Konkrétne dynastia Ming, predlžovanie nechtov pokladala za symbol svojho vysokého spoločenského postavenia. Primitívny prototyp umelých nechtov, boli aj škrupiny od pistácií, ktoré si na nechty prilepovali ženy v Grécku, na začiatku 19.storočia. Dnešné umelé nechty sú však prispôsobené potrebám súčasnosti, sú praktické a možno s nimi vykonávať akúkoľvek bežnú fyzickú činnosť. Predsudky tu teda nie sú na mieste; sú bezvýznamné vzhľadom k popularite umelých nechtov, ktorá stále rastie a rastie.

Možno sa chcete zdokonaliť aj v tomto remesle, k čomu vám môže pomôcť následujúce video (nutná je znalosť anglického jazyka).

Foto: Flickr.com, Video: Youtube.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!