ponchoMohutné, hrejivé, s golierom alebo bez, plné strapcov, vzorov či gombíkov – reč nemôže byť o ničom inom, len o ponči! Teraz naozaj nie je čas kritizovať tých, čo diktujú módu, pončo je ideál, ktoré nám akoby zoslali priamo z nebies! Je to naozaj úžasný pocit, ak v jesenných kolekciách nájdeme nielen to, čo sa má nosiť, ale sa za tým skrýva aj celkom logická pointa. V jeseni je predsa chladno, oblečenie potrebuje vrstvy, hrubší materiál, no aj napriek tomu by nám nemalo ubrať na sexepíle a prirodzenej zvodnosti.

Aj keď sme krásne i v mechu, stále máme tendenciu zdokonaľovať sa. A ak by nám v tom malo zabrániť jedno štrikované pončo, jednoducho by sme ho z našich šatníkov vyhodili! Našťastie, dnes nikto pončo vyhadzovať nebude, práve naopak, máme niekoľko vážnych argumentov, ktoré vás donútia ísť ponču v ústrety!

Predovšetkým nie je to mýtus, ale holá pravda, pončo nás v túto chladnú jeseň naozaj zahreje! Je oveľa lepšou voľbou než natiahnutý svetrík alebo pulóver, ktorým nič nepokazíme, no ani si nevystačíme. Aj sveter, aj pulóver sú len vrstvou, ktorá si žiada ďalšiu.

Pončo sa hodí na každú príležitosť! No dobre, možno na diskotéke by vám prekážalo a neskutočne by ste sa v ňom spotili, no všade inde si ho môžete nechať. V škole, v práci, na rande a v kombinácii s luxusnou kožušinkou očaríte aj na rôznych slávnostiach.

Je kombinovateľné, no ak sa rozhodnete pre výraznejší model, nech ostatné časti outfitu sa navzájom nepobijú! V prvom rade by sme vám odporučili nechať vyniknúť práve pončo. Veď nemožno si ho dovoliť po celý rok, tak mu aspoň na jeseň doprajme byť stredobodom pozornosti. K rifliam, sukni, legínam, či šatám… Fantázii ani ponču sa medze nekladú!

Ak vás aj napriek našim argumentom tento trendový kúsok za srdce nechytil, máme tu ešte jeden naozaj ženský dôvod na radosť z ponča! Pončo zakrýva problematické partie, samozrejme, len za predpokladu, že sa plnoštíhle dámy nerozhodnú pre svetlé a príliš hrubé varianty. Ak sa obávate asexuálnych golierov, tvorcovia ponč nezabúdajú ani na dámy, ktoré sa chcú páčiť za každého počasia! Pončo s výstrihom do véčka je už v (pred)predaji!

Foto: pixmac.sk, Rafael Garcia-Suarez – flickr