Jemná fialová kraľuje spolu s ostatnými vyvolenými farbami počas tohto roku. Nosí sa počas dňa, ale aj večer.

Blúzka z lesklého žeržeju pôsobí výnimočne a zároveň decentne. Hlbší výstrih je lákadlom pre mužské pohľady. Ak sa chystáte na slávnostnú večeru alebo do divadla, vaším vďačným spoločníkom bude princesovsky vymodelovaný kabátik zdobený pierkom.

Strieborný odlesk na fialovej pôsobí spoločensky na klasických puzdrových šatách, ktorých nenahraditeľnou súčasťou je opasok. Superúzke nohavice z elastického materiálu spolu s korzetom sú stvorené pre slávnostný večer. Ak ide o prestížnu spoločenskú udalosť, zahrajte sa na princeznú. Šaty ako z rozprávky nájdete v každej dobrej požičovni alebo predajni spoločenských odevov. K týmto akciám patrí lesk a ligot, tak to nepodceňte a doprajte si krásne šperky.

Volány, volány a ešte raz volány. Prečo ich nevyužiť na večernú akciu? Volánovú sukňu v odlesku fialovej stačí doplniť trblietavým šálom alebo šatkou a zamatovou kabelkou. K tomu pridáme luxusné črievičky so štrasovými ozdobami a masívny prsteň s krištáľmi.

Romanticky ladené odevy pôsobia na večerných príležitostiach skvostne. Na výber máte materiály zo vzdušného šifónu, ľahkého batistu či lesklého hodvábu. Výšivky, kabelky s volánmi, jemné šály či šatky a rozprávkové topánočky sú predpokladom večernej romantiky. Óčková silueta vlniaca sa okolo postavy v štýle minimalizmu a čistých línií z krepsaténu ocenia vysoké a štíhle dámy. Fialový top a rozviata sukňa nerozširujú pokiaľ je sukňa skladaná len v bočných partiách a záhyby sú cez boky zašité.

Plesová sezóna sa koná v chladných mesiacoch. Preto oceníte služby kabátika z buklé s nádychom fialovej. Blúzka a sukňa z lesklého saténu a originálne náušnice, ligotavá taštička a kráľovské lodičky sú stvorené pre slávnostný večer.

Foto: Flickr.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!