Vianoce, čas splnených snov, tajných túžob. Čas, ktorý zväčša trávime v kruhu rodiny, tých najbližších a milovaných. Na Vianoce by nikto nemal byť sám, rodina sa má stretnúť, prežiť sviatky v pokoji, láske a príjemnej atmosfére. Vianočné sviatky sa stali vplyvom doby už marketingovým bojom, obchodníci sa pretekajú, kto dá lepšiu cenu, kto má väčšiu ponuku. Zabudnite na veľké materiálne veci, z lásky poteší aj malý darček.

Práve počas zasnežených vianočných sviatkov je viac než romantické tráviť čas vo dvojici so svojim partnerom. Prechádzka po nočnom meste v sprievode snehových vločiek učaruje každému. Nič nezahreje v mínusových teplotách väčšmi ako slová lásky a prísľub vernosti. Zastavte sa, povedzte, čo pre vás ten druhý znamená. Dodáte tak čaru Vianoc ešte aj príchuť lásky. Partnera nepotešíte žiadnym materiálnym darom tak, ako ho spravíte šťastným vyznaním svojich citov a utvrdením ho v istote, ktorú vo vás má.

Veľké dary sú síce chvályhodné, no ak nie sú darované z lásky, strácajú na hodnote. Dámu na Vianoce pod stromčekom viditeľne potešia kamene Swarovski, bude šťastná za prsteň či náhrdelník. Pridajte emotívnu maličkosť, ktorá vzbudzuje spomienky a máte vyhraté. Lepšie je prekvapenia a šperky kúpiť vopred, veď pred sviatkami bude všade plno a ideálny Swarovski pre nežnú dámu už nemusí byť v ponuke.

Prekvapiť pod stromčekom môžete aj tvrdšieho a silného muža! Popri prípravách na štedrovečernú večeru a upratovaní bytu nenápadne prezlečte obliečky v spálni a po rozbalení darčekov a strávení času pri rozprávkach ho prekvapte. Nové obliečky so srdiečkami využijete nielen ako povianočné prekvapenie, ale aj ako valentínske pokračovanie! Za oknami bude padať ťažký sneh a krásne nové obliečky vás oboch príjemne zahreje. Krásne Vianoce!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!