Či je zima, leto, alebo niečo medzi tým, povinnosťou každej ženy je starať sa o svoje zdravie. S tým však súvisí aj vzhľad. Pokiaľ bude zdravie v poriadku, o to menej pozornosti môžete venovať tomu, ako vyzeráte. Cíťte sa dobre s nami! Pre radu môžete navštíviť magazín venovaný ženám www.dianka.sk, kde nájdete množstvo tipov, ako byť zdravá, krásna a sama sebou.

Kamarátka, ktorá vás nenahnevá

Nepísanou podmienkou dobrého magazínu pre ženy je to, že ponúka množstvo rád, tipov a trikov do domácnosti – a to do kuchyne, kúpelne, ale aj spálne. S Diankou si môžete hneď potykať, a nemusíte sa báť, že povie nie. Nikdy na vás nenakričí, ani sa neurazí. Nebude vám zvádzať muža, a už vôbec vás nebude ohovárať. Na druhej strane vám poskytne radu, a je len na vás, či ju zvážite.

Pleť naša každodenná

Medzi článkami natrafíte napríklad aj na tému – starostlivosť o pleť. Snáď všetky ženy už vedia, že pleť môže byť mastná, v rovnováhe, alebo suchá. Viete však, ktorý typ pleti máte práve vy? Pokiaľ svojej pokožke venujete starostlivosť, nie je záruka, že jej dáte tú správnu. Nikdy nie je neskoro, a preto sa nehanbite prevychovať svoje zvyky tak, aby vám prospeli.

Väčšina žien pokladá svoj výzor za prvoradý. Aj napriek dnešnému taktu zdravej stravy si len málokto uvedomí, že bez vnútorného vyživovania tela bude človek pôsobiť ako zvädnutý kvet. A takéto kvety si nikto nenecháva na okrasu. Väčšinou skončia v koši, alebo niekde v rohu. Vy sa však nemusíte nechať posunúť do rohu. Vy predsa máte šancu žiariť!

Spolu s Diankou zistíte, že zdanlivo čistá pleť s hustým nánosom make-upu nie je sexy. Zdravá pleť pôsobí čisto, a pokiaľ make-up, tak len málo. Nech vás ani nenapadne nosiť ho 24 hodín denne. V tom prípade hocijaká pedantná starostlivosť príde nazmar. Každá žena je krásna, pokiaľ je prirodzená. Pokiaľ to niekto z vášho okolia nechápe, nechajte ho tak. Nemôžete sa predsa zavďačiť každému.

Šaty robia človeka

Okrem zdobenia vašej pokožky vám ženský magazín dianka.sk ponúka aj príjemné čítanie o veciach týkajúcich sa módy – mladej, či klasickej. Tu sa tak isto dočítate o búraní mýtov – napríklad v oblasti modelingu. Nič nie je na pohľad také, ako sa zdá. Šaty môžu totiž človeka robiť doslova – na móle by častokrát modelku ani nebolo vidieť, keby na sebe nemala nejaký výraznejší kus odevu.

Je však samozrejmé, že krása a móda k sebe pasujú. Aj tu si však musíte uvedomiť určité hranice vkusu. Či už ste elegantná, športová, vyzývavá, extravagantná, alebo proste nevyhranená, jednodznačne si v tomto magazíne nájdete to, čo vás zaujíma – domov, zdravie, láska, sex, aj krása. Sme skrátka ženy, pre ktoré je radosť písať.

Foto na titulke: Pixmac.sk, jdxyw – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!