HydrabioSúťaž bola úspešne ukončená – TopŽena.sk v spolupráci so spoločnosťou BIODERMA pre vás pripravili súťaž o 5ks Hydrabio Sérum – intenzívne hydratačné sérum.

Každá žena túži mať krásnu a zdravú pokožku. Leto, opaľovanie, vietor, nedostatok hydratácie! So správnou ochranou a starostlivosťou o pleť to zvládnete. Aby bola pokožka zdravá, potrebuje pre svoju funkciu dostatok vody – približne 70%. Ak jej chýba voda, pokožka pochopiteľne stráca pružnosť, pevnosť, je povädnutá, citlivejšia, objavia sa aj suché špinky a vrásky v už nízkom veku.

Riešením na tieto problémy je fenomén zvaný Hydrabio Sérum. Intenzívne hydratuje do hĺbky a zanecháva žiarivú pokožku. Obsahuje patent Aquagenium, ktorý navracia pokožke jej stratenú schopnosť hydratácie, vlhkosť „uzamyká“ v hĺbke a udržuje ju v rovnováhe. Patentovaný prirodzený komplex D.A.F. zvyšuje prah tolerancie pokožky, je hypoalergénne a nekomedogénne.

Túžite po tomto produkte? Chcete, aby bolo o vašu pokožku patrične postarané? Nečakajte a zapojte sa do súťaže a vyhrajte tento exkluzívny produkt od Biodermy. Až 5. z vás sa budú tešiť. Šanca vyhrať je vskutku veľká. Možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 22. augusta 2014.

Súťažná otázka


Kedy skončí súťaž, koleso šťastia o produkty Hydrabio na www.hydrabio.sk?

Správna odpoveď – 31.8.2014

Výhercovia súťaže


Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli: – Ivka T., Miriama R., Kvetoš K., Zuzana K., Jana R.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!