Visuel BRONZSúťaž bola úspešne ukončená – TopŽena.sk v spolupráci so spoločnosťou BIODERMA pre vás pripravili súťaž o 5ks oleja Photoderm Bronz Olej SPF 30. Túžite po bronzovom a kvalitnom opálení? S exkluzívnym olejom, novinkou spoločnosti Bioderma sa vám splnia vaše túžby – produktom Photoderm Bronz Olej SPF 30 získate dokonalú pleť, hladkú lesknúcu sa bronzovú pokožku.

Tento suchý transparentný olej je bez mastného efektu a bojuje proti starnutiu pokožky. Vysoká ochrana pokožku chráni pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia. Podporné látky stimulujú prirodzené opálenie, ktoré je intenzívnejšie a vydrží na pokožke dlhšie.

… byť dokonalá je tak jednoduché. Photoderm Bronz Olej SPF 30 musí byť vašou súčasťou.

Túžite po tomto produkte? Chcete, aby bolo o vašu pokožku patrične postarané? Nečakajte a zapojte sa do súťaže a vyhrajte tento perfektnú olej. Až 5. z vás sa budú tešiť. Šanca vyhrať je vskutku veľká. Možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 13. júla 2014.

Súťažná otázka


Ako sa volá patent Biodermy, ktorý posilňuje schopnosť buniek chrániť sa proti škodlivým účinkom UV žiarenia a udržat v pokožke prirodzené ochranné princípy na optimálnej úrovni?

Správna odpoveď – BUNKOVÁ BIOOCHRANA

Výhercovia súťaže


Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli: – Tomáš H., Soňa Z., Katarína K., Helena S. a Katarína K.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!