Súťaž bola úspešne ukončená – TopŽena.sk v spolupráci so spoločnosťou BIODERMA pre vás pripravili súťaž o kozmetický balíček v hodnote 35 €. Balíček obsahuje Atoderm krém 500ml, Atoderm Nutrive a Atoderm tyčinku na pery. Bioderma sa dá opísať ako vysoko kvalitná kozmetika, ktorá obsahuje neskutočne efektívne účinky. Atoderm prinavráti vašej pokožke jemnosť a optimálnu schopnosť hydratácie. Rad produktov Atoderm je žiadaný hlavne v zime a preto vyhrať tento balíček znamená správnu a efektívnu starostlivosť proti podmienkam, ktoré prevládajú v tomto ročnom období.

Túžite po tomto balíčku kvalitnej kozmetiky? Chcete, aby bolo o vašu pokožku patrične postarané? Nečakajte a zapojte sa do našej súťaže. Až 5 z vás sa budú tešiť. Šanca vyhrať je vskutku veľká. Stačí zodpovedať ľahkú otázku a možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 16. decembra 2012. Spravte si s nami ešte krajšie Vianoce.

Výherca súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka:Kde má sídlo Laboratoire Dermatologique BIODERMA?

Správna odpoveď je v Lyone, Francúzsko.

Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli: Marcel Maňak, Simona Mikovicová, Irena Sedlmajerová, Mariana Tarabová, Andrea Kissová

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!