Súťaž bola úspešne ukončená TopŽena.sk v spolupráci so spoločnosťou BIODERMA pre vás pripravili súťaž o 20 ks krému Sensibio AR BB. Bioderma sa dá opísať ako vysoko kvalitná kozmetika, ktorá obsahuje neskutočne efektívne účinky. Novinka Sensibio AR BB krém je prvá multifunkčná starostlivosť s 5 účinkami na zdokonalenie citlivej pleti so sklonmi k začervenaniu. Vďaka Sensibio AR BB krému s vlastnosťami make-upu je citlivá pleť bezchybná, svieža, rozjasnená, bez začervenania a chránená pred UV žiarením pomocou SPF 30. Unikátny patent Rosactiv odstraňuje začervenanie pokožky (Anti-Redness)a upokojuje ju. Sensibio AR BB krém zjednotí odtieň pokožky, zakryje nedokonalosti, rozjasní, zmatní a hydratuje. Je vhodný na každodenné použitie alebo po všetkých korektívnych dermatologických zákrokoch.

Túžite po tomto kvalitnom kréme? Chcete, aby bolo o vašu pokožku patrične postarané? Nečakajte a zapojte sa do našej súťaže. Až 20. z vás sa budú tešiť. Šanca vyhrať je vskutku veľká. Stačí zodpovedať ľahkú otázku a možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 28. februára 2013.

Výhercovia súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka: Koža pozostáva z troch oddelených, na seba uložených vrstiev. Sú to epiderma, derma a …

Správna odpoveď je hypoderma.

Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli: Jana Kolkusová, Ing. Jana Hlubeňová, PhD., Dagmar Fuxová, Katka Kohutová, Katarína Haasová, Emília Babulová, Petra Kozárová, Zdenko Gergel, Libor Petr, Mária Grochalová, Simona Švandrlíková, Diana Pršancová, Mária Geššayová, Jessica Adašková, Zuzana Beránková, Laura Pecháčová, Mariana Kontrová

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!