prsiaKult bujného poprsia vládol niekoľko desaťročí. Ženy zastávali názor, že čo je veľké, to je aj praktické, no my sme si nachystali niekoľko argumentov, prečo by ste sa mali tešiť zo svojho skromného hrudníka. Tie, ktoré naozaj nie sú obdarené košmi, ale iba košíkmi, vedia, aké posmešky si počas pubertálneho obdobia museli vypočuť. Plochá doska, lentilky pod kobercom, dievčisko-chlapčisko, to je len časť zo slovníka všetkých “odborníkov“ na krásu. Len si spomeňte, aké boom spôsobili plné, (ne)prirodzené pery, no netrvalo dlho a duckfóbia sa pominula. Kozmetické extrémy sú možno na pohľad pútavé, no nášmu zdraviu a vitalite naozaj škodia.

Ak vaše poprsie nie je dielom žiadneho pána chirurga, ale všetko sa odohralo prirodzenou cestou, súcitíme s vami, no svoje argumenty si aj tak neodpustíme. Veľké prsia sú krásne, avšak len do chvíle, keď sa ich majiteľka nezačne intenzívne pohybovať. Je úsmevné dívať sa na obdarenú slečnu, keď behá, cvičí alebo sa len tak neplánovane ponáhľa. Tieto dámy to naozaj nemajú ľahké, pretože zvedavé (mužské) a škodoradostné (ženské) pohľady musia cítiť až pod kožou. V tom okamihu sa dámy s poprsím začnú správať neprirodzene, čo sa prejavuje aj na ich zhrbenom držaní tela, a to je len krok k nepríjemným bolestiam chrbtice.

Šepká sa, že dámy, ktorým na ženskosti bolo menej dopriate, sú vystavené menšiemu riziku vzniku rakoviny prsníka. Možno to bude aj tým, že každú malú nezrovnalosť na svojom útlom hrudníku spozorujú v predstihu. Malé prsia, málo prsného tkaniva, teda žiadna hrčka nemá šancu, aby sme ju prehliadli. Prsia sú vo všeobecnosti najcitlivejšou, najerotogénnejšou zónou na ženskom tele, lenže malé prsia sú aj v tomto prípade o krok vpred. Sú citlivejšie, na posteľné radovánky ako uliate!

Hlboké výstrihy, odvážne topy, výzva pre dámy s bujným poprsím! Veď ktorá z nás by sa nechcela stať kráľovnou plesovej noci? Každá chce zažiť svojich päť minút slávy, no, samozrejme, len v tom pozitívnom zmysle. Pokiaľ sa rozhodnete celú párty presedieť, možno to bude oveľa bezpečnejšie rozhodnutie než oddávať sa odvážnym pohybom na parkete. Ako sme už uviedli, veľké prsia sú na pohľad neodolateľné, no spontánnymi pohybmi radšej šetrite. Dámam s veľkým poprsím sa ťažšie menia polohy počas spánku a len málokedy sa s mužom môžu pozhovárať z očí do očí! Na slávu malým prsiam!

Foto: pixmac.sk, Yohko Amemiya – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!