Chladné počasie nás núti siahnuť po kusoch odevu z nášho šatníka, ktoré nielen skvelo vyzerá, ale dôležité je, aby nás chránilo pred nepriazňou počasia. Obe uvedené vlastnosti do bodky spĺňajú vesty a vestičky. Módne obchody sa nedajú zahanbiť a ponúkajú nám dámske vesty od výmyslu sveta.

Kožuchy, kožúšky a kožušinové vestičky – skvelé vecičky
Obľube medzi zákazníčkami sa tešia odevy z imitovanej kožušiny. Nebojte sa zažiariť chlpatou vestou! Siahnite po klasických strihoch, ak sa nebojíte experimentov, stavte na extravaganciu. Kožušinová vestička s vysokým golierom nielen očarí, ale aj príjemne zohreje. Vesty z imitovanej kože môžete bez problémov využívať na bežné nosenie, ale aj prestížne spoločenské udalosti. Vesty s „véčkovými“ či okrúhlymi výstrihmi, zapínaním na háčiky alebo gombíky sú odevom, ktorý využijete na mnoho príležitostí. Doplniť ich môžete bižutériou či hrubými opaskami. Krátke kožušinové vestičky sú skôr skvelým módnym doplnkom ako plnohodnotným odevom. Naopak, dlhšie strihy vás v zimných mesiacoch obdaria cenným teplom. Chystáte sa do kina či na nákup? Moderné rúrkové džínsy v kozačkách, jednoduchý top a kožušinová vestička s vreckami vytvoria nezabudnuteľný look.

Náš kožušinový tip
Ako doplnok ku šatám či džínsam zvoľte krátku vestičku z imitovanej kožušiny so špeciálnymi švami, ktoré jej dodávajú nádych drsnosti. Kontrastom a zároveň doplnkom, ktorý veste dodáva jemnosť, je viazanie zdobené brmbolcami.

Nezabudnite…
Kožušiny sa skvelo vynímajú na šatách. Rovnako neodolateľne pôsobia kožušinové rukávniky. Nebojte sa preto siahnuť na akýkoľvek kus oblečenia z kožušiny či imitácií kožušín. Kožušiny sú nepopierateľným hitom tejto sezóny.

Stále miesto vo vašom šatníku doprajte pleteným vestám
Rovnako obľúbené sú pletené vesty. Dlhé pletené vesty rôznych farieb, zdobené motívmi od výmyslu sveta sú ideálnym odevom k legínam. Stačí zvoliť správne módne doplnky a vyraziť do ulíc, kde panuje neľútostná zima a biely sneh.

Chystáte sa na párty?
K správnej zábave patrí dobrá nálada. Pre ženy je však dôležitý pocit spokojnosti zo samej seba. Veľký podiel na správnej dávke sebavedomia má odev. Pri výbere oblečenia na párty si môžete dovoliť naplno využiť fantáziu. Na diskotéke je trochu lesku priam nevyhnutnosťou. Oblečte si trblietavú vestu zdobenú stále modernými flitrami. Pozor! V tomto prípade však nezabudnite ubrať z bižutérie.

Foto: Flickr.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!