Aj vy riešite otázku, aký vianočný darček pre manžela kúpiť? Nemáte čas behať z jedného obchodu do druhého a vyberať spomedzi stoviek vhodných darčekov pre vášho muža? Vianoce už pomaly klopú na dvere a tak ste v časovom strese? Darček pre muža vyberajte z dvoch zaručených klasík – mužských hračiek, ktoré však vždy potešia! Objavte internetový obchod www.TPD.sk, alebo timestore.sk a vaše vianočné priania budú vypočuté!

holiaci-strojcek-philipsHoliace strojčeky

Urobte tieto Vianoce svojmu mužovi radosť a každoročné žiletky na holenie vymeňte za kvalitný holiaci strojček. Jednak ušetríte peniaze za sadu – žiletky a pena na holenie, na druhej strane, táto mužská „hračka“ ho iste poteší viac. Ako vybrať ten najideálnejší holiaci strojček pre mužov? Otázka skôr znie – hlavicový holiaci strojček alebo planžetový strojček?

Ak sa rozhodnete pre 1. možnosť, dbajte na to, aby boli čepele vyrobené z ocele, ktorá predlžuje jeho životnosť. Strojček by mal mať aspoň 3 nezávisle plávajúce hlavy, ktoré jemne oholia akékoľvek kontúry mužskej tváre a dokonale sa prispôsobia aj oblasti brady a krku.

Dokonalé holenie tváre, váš manžel isto zažije aj s planžetovým strojčekom, ktorý je typický rôznorodými alternatívami holenia – holenie fúzov, holenie brady, tvarovanie bokombrady a pod. Pričom, však zaň zaplatíte rozhodne menej, ako je sčítaná suma za prípravky na holenie mužov počas celého roka!

calvin-klein-cityPánske hodinky

Najštýlovejší módny doplnok, na ktorý si potrpí väčšina mužskej populácie, sú iste pánske hodinky. Len si všimnite, ako sa pri rozbaľovaní darčekov, váš muž poteší, keď si rozbalí vkusné náramkové hodinky! Ak je váš manžel moderný muž, iste bude nadšený ak mu zakúpite rovnako moderné hodinky s rôznymi funkciami. Ukazovateľ dátumu a dňa v týždni dohliadne na to, aby váš manžel konečne nezabudol na vaše narodeniny!

Ak je naopak, váš manžel milovník klasiky a elegancie, vyberte mu podľa jeho vkusu, aj jeho nové hodinky! Obdarujte ho kvalitnými hodinkami; investujte a kúpte mu strieborné hodinky, ktoré mu vydržia pekných pár rokov a na ktoré bude spomínať, ako na najlepší vianočný darček!