Zaiste si často povzdychnete: „Ach, kedy už bude konečne víkend.“ Jednoducho je to tak. Víkend je najobľúbenejšou časťou celého týždňa. Všetci sa naň tešíme a túžobne ho očakávame. Je to čas, keď si môžeme dokonale oddýchnuť a načerpať sily do nového pracovného týždňa. Zároveň máme priestor tráviť čas so svojou polovičkou a napraviť to, čo sme cez týždeň pri pracovnom vypätí nestihli. Jednoducho, dobiehame zameškané.

Premýšľate ako spojiť príjemné s užitočným? Chcete prekvapiť svojho partnera niečím neočakávaným a výnimočným? Ak odpoveď na dané otázky znie – áno, máme pre vás skvelý typ, s ktorým zaručene uspejete. Prekvapte svojho priateľa či priateľku víkendovým pobytom pre dvoch. Vychutnajte si chvíľky strávené vo dvojici v krásnom prostredí a oddávajte sa novým zážitkom. Obohaťte svoj vzťah o nové skúsenosti a užite si vzájomnú blízkosť. Garantujeme úspech! Vaša usilovnosť sa vám zaiste vyplatí.

Víkendové pobyty pre dvoch ponúkajú mnohé kúpeľné mestá, hotely a penzióny na Slovensku, v Čechách aj Maďarsku. Ponuka je naozaj pestrá a záleží len na vašich požiadavkách a možnostiach.

Víkendové pobyty pre dvoch sú ladené romanticky. Hotely sa svojou ponukou snažia o zachovanie intimity a súkromia. Doprajte si ubytovanie v prekrásne zariadenom apartmáne s plnou výbavou. Raňajky sa najčastejšie podávajú formou švédskych stolov. Naopak obed a večera je podľa vášho výberu. Každá žena podľahne čarovnej atmosfére romantickej večere a krásnym vyznaniam. Cez deň si môžete vychutnať liečivé kúpele a tak dopriať regeneráciu aj svojmu telu. Účinky horúcej vody v bazéne je dobré znásobiť pobytom vo fínskej, parnej saune či infrasaune. Nezabudnite na skvelé relaxačné masáže a liečivé bahenné zábaly, ktoré si môžete vychutnávať vo dvojici. Prepadli vás žiadostivé chúťky? Žiadny problém. Nechajte sa unášať chvíľami strávenými vo vírivke. K víkendovému pobytu neodmysliteľne patria romantické prechádzky. Obdivujte prírodu a upevňujte váš vzťah. Ak príroda nie je pre vás to pravé, túlajte sa zákutiami kúpeľných miest plných kaviarničiek, reštaurácií a cukrární. Doprajte si lahodnú kávu či sladký šľahačkový pôžitok a vychutnávajte si každú chvíľku.

Víkendové pobyty pre dvoch sú zaručene dobrou voľbou. Možnosti sú neobmedzené. Všetko závisí od vás. Vyberte si to, po čom vaše srdce túži. Vráťte sa do všedných dní plní energie a nových zážitkov.

Foto: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!