Už dávno neplatí, že s batohom vyrážame výhradne na turistiku. Ruksaky na sto spôsobom sú skrátka povinným kúskom do mesta, do školy aj na párty. Že ešte žiaden trendy ruksak v skrini nemáte, vraj vám stačí obľúbená kabelka? V tom prípade zbystrite pozornosť, tu sú zásadné dôvody, prečo by ste to rozhodne mali zmeniť a nejaký ruksak si konečne zadovážiť…

Štýlová aj s vintage ruksakom

To, že máte množstvo skvelých čiernych aj pestrofarebných kabeliek, ešte nevylučuje, že niekam vyrazíte s ruksakom. Najmä, ak sa tešia takej obľube a sú veľmi trendy. Obzvlášť retro ruksaky sú doplnkom, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnej módnej maniačky.

Dôležité je, aby boli farebné, vzorované, s potlačou. Medze sa nekladú ani materiálom, z ktorých sú tieto batohy zhotovené.

Do pozornosti dávame najmä unikátny indiánsky vzor, tie na vintage ruksakoch dokonale vyniknú a doladíte ich ako k rifliam, tak k dlhým voľným šatám.

Pre tie odvážnejšie ešte drobná vychytávka: Batoh si dozdobte milými nášivkami, odznakmi alebo aj príveskom. A originálny štýl je na svete.

Ruksak, kabelka a ich praktické využitie

Obrovskou výhodou ruksakov ako takých je ich komfortné nosenie. Oproti kabelkám, najmä tým lacným tak nezaťažujú chrbticu a obe ruky máme vďaka nimi voľné. Vintage ruksaky sú priestranné, takže sa do nich zmestia aj knihy formátu A4. Zvyčajne majú aj praktické priehradky a zapínanie na pracky, neraz sú však vybavené aj šnúrkami, ktoré sa iba stiahnu a je to, vaše cennosti sú v absolútnom bezpečí. Sú preto skvelé ako do školy, tak na prechádzku po meste.

Tak čo, presvedčili sme vás, že kvalitný ruksak jednoducho musíte mať?

Foto: pixabay.com