Pozornosť. To je to, čo každá žena chce mať. Vzbudiť záujem, pútať pohľady a byť neodolateľná. Ak niektorá z vás tvrdí opak, prinajmenšom klame samu seba. Veď všetky chcete vyzerať dobre, páčiť sa pánom a byť stredobodom ich vesmíru. Tak o to bojujte a buďte ich hviezdou!

Zaujať silnejšie pohlavie môžete naozaj akokoľvek, každému sa páči predsa niečo iné a v konečnom dôsledku vždy najviac zaváži to, aká ste. No prečo by ste nemohli napomôcť prvému dojmu tak, aby bol čo najlepší a vykreslil vás v tom najlepšom svetle? Zaujať môžete všeličím. Šatami, nechtami, líčením, doplnkami, no dobre a starostlivo upravené vlasy vám môžu pridať body na „prvodojmovej“ stupnici azda najviac.

Prirodzenosť je výhra

Vo všeobecnosti je známe, že najelegantnejšie dámy sú z Paríža. O ich vlasoch by nikto nepovedal, že sú iné ako prirodzené. Jemné farby, o peroxide či havranej čiernej nepadne ani slovo, ľahké romantické vlnky či dokonalé rovné vlasy. Prečo by ste aj vy nemohli pôsobiť tak decentne a zároveň nenásilne dokonale upravené?

Prvý, a nie vždy správny, krok sa robí pri výbere farby. Tú si treba precízne preštudovať a dbať na každý jej detail, pretože nejde len o samotnú výslednú farbu, ale aj o jej zloženie a referencie. Ak máte zlé ohlasy na určitú značku farieb na vlasy, je nad slnko jasnejšie, že po nej ani vy nesiahnete. Tak isto ak máte alergiu na pridanú zložku vo farbe, tiež sa jej vyhnete veľkým oblúkom. To rovnako platí aj pre konkrétnu farbu.

Ak sa vám nepáči blond, a nech vám tvrdí kto chce, že sa vám hodí, no vy s tým nie ste stotožnená, tak neriskujte, pretože by ste sa skôr či neskôr chceli prefarbiť inak a tým by vaše vlasy utrpeli na kvalite a životnosti. Je dobré vyberať opatrne a efektívne, aby farba splnila svoj účel. Konečný dojem dopredu odhadnuť s presnou určitosťou neviete, no môžu vám pomôcť ilustračné obrázky na krabiciach farieb, ktoré aspoň približne znázorňujú výsledok.

Účesy, účesy, ach tie účesy. Nie je tak? Je náročné sa ráno postaviť pred zrkadlo a vymyslieť si s vlasmi niečo ohurujúce. No nie vždy je potrebné voliť zložitejšiu cestu. Veď predsa v jednoduchosti je krása! Aj obyčajný konský chvost, ak vám sedí k tvári, môže byť neuveriteľne sexi a pohľady pútajúci. Nehľadajte za všetkým nejaké kľučky a nevymýšľajte zbytočne honosné účesy. Pekne upravené leské vlasy, ktoré sú rozpustené, nemôžu nič pokaziť a vo chvíľach, kedy pofukuje jemný vietor a vám vlasy prefúka, budete hotová bohyňa a mužov sa už nezbavíte!

Vlasom by ste teda mali dodať aj patričný lesk. Či už zvolíte babské rady ako je opláchnutie vlasov ľadovou vodou alebo umytie hlavy pivom, to už je na vás, no lesk dosiahnuť treba. Jednoduchšou cestou bude pre vás asi drogéria a prípravok určený priamo na zvýšenie lesku vlasov, čím im dodáte atraktivitu.

Je pravdou, že nie každý deň je perfektný, a teda je jasné, že ak máte už od rána deň blbec, tak ani vaše vlasy nebudú vyzerať ideálne. No tu prichádza na rad finta fň a tou je čelenka. Nezáleží na veľkosti, farbe, ba dokonca ani vzore. Je úplne jedno, či si dáte tenkú čiernu alebo hrubú pásikavú, každá splní svoj predpokladaný účel. Rozdelí vám vlasy, prednú časť jemne nadvihne a opticky tak zakamufluje nedostatky a vy nemusíte mať zlý deň aj na hlave, keď už ho prežívate v práci či v škole.

Foto: Pixmac.sk, autor: SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!