Nezáleží na tom, či preferujete moderný, štýlový interiér alebo útulný domov plný starožitností, dôležité je, aby ste sa v ňom i vaša rodina, prípadne hostia, cítili čo najlepšie. Príjemnú atmosféru určite navodia aj farebné voňavé vankúšiky ležérne pohodené na obývacej sedačke, alebo vonná sviečka, ktorá skrášli dizajn spálne. Pamätajte však, že výber vône by mal podliehať nielen vašej nálade, ale mal by dotvoriť vkusný interiérový dizajn a tak vytvoriť harmonický štýl bývania. Aké vône do bytu, si teda zvoliť?

Obývacia izba – privítajte hostí voňavo!
Dokonalé pohodlie pred večerným sledovaním televízie si môžete, okrem chipsov či dobrého vínka, spríjemniť aj rozvoniavajúcou vonnou sviečkou. Ak vás láka romantika vo dvojici, na tento účel skvele poslúži vonná lampa, do ktorej nezabudnite pridať vonné olejčeky, najlepšie s afrodiziakálnym účinkom. Čakáte hostí? Tak rýchlo zapáľte vonné tyčinky, ktoré vyzerajú vkusne a dokážu prevoňať veľké obývacie izby. Navyše, s troškou šikovnosti a originality z nich môžete ľahko vytvoriť aj peknú dekoráciu; ak ich však budete chcieť zapáliť, myslite na to vopred už pred samotným realizovaním myšlienky vonná tyčinka ako originálna dekorácia.

Spálňa – miesto pokojného odpočinku a voňavej atmosféry!
Najideálnejšie miesto, ktoré si zaslúži voňavú atmosféru, je spálňa. Je to najmä z toho dôvodu, že spálňa je miestom spánku, odpočinku a načerpania nových síl. Aby vaša regenerácia tela aj duše, prebehla v čo najharmonickejšom prostredí, aromaterapia nech sa stane súčasťou vášho nočného života! Práve vonné oleje vám môžu pomôcť, ak vás trápia problémy so spaním alebo vás zo snov budí nepokojný spánok. Na prvý problém vyskúšajte olej ylang ylang, na druhý levanduľový olej.

Ak vaša doterajšia vôňa v skrini, neodradila neželaných návštevníkov, páchajúcich čoraz viac škody, zrejme akútne riešite otázku, ako sa zbaviť molí? Tu tiež pomôžu vône; odporúča sa využiť vône do skrine, najlepšie rozmarín, cédrové drevo ale aj bobkový list, ktoré rýchlo odpudia mole z vášho ženského kráľovstva šiat.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!