Nádych…a ešte jeden. Nechcete a ani neviete prestať myslieť na tú vôňu, ktorá sa práve okolo vás ovinula ako ten najdlhší had. Najradšej by ste sa na jej majiteľa vrhli a nikdy viac ho už nepustili. Poznáte ten pocit? Vône s každým dokážu urobiť divy, vedia poblázniť hlavu. Obzvlášť z mužskými zmyslami, keď okolo nich prejde zvodkyňa, ktorá navyše neodolateľne vonia. Ako na to?

Prvým a základným prvkom je sprchový gél, ktorého vôňa vydrží a nestratí sa po utretí uterákom. Následne na to vie dodať určitú ingredienciu aj telový krém. Ten si natierajte na celé telo a jeho vôňa by sa mala uvoľňovať postupne pri každom pohybe. Ďalšou zložkou je nepochybne aj šampón. Ak žene navyše voňajú vlasy, má o niekoľko bodov u muža navyše. Čo môže byť lepšie ako v blízkosti cítiť vôňu, akoby ste boli po čerstvom kúpeli? Takto si chlapa podmaníte!

Všetky spomínané vône tvoria spolu celok, no vyprchajú pomerne rýchlo (okrem tej z vlasov). Preto by ste si mali pomáhať rôznymi parfémami, ktoré budú pôsobiť počas celého dňa. Je však celkom náročné nájsť vôňu, ktorá sa k vám hodí. Môže sa vám stať, že v parfumérii strávite aj hodinu, no stále sa nebudete vedieť rozhodnúť. Nemali by ste vyberať podľa prvého dojmu, ale nechať vôňu chvíľu odstáť, nech vyprchá a až potom súdiť, ktorá je ideálna.

Správne množstvo parfému máte na sebe vtedy, ak ho vy necítite, no ostatní áno. Taktiež je pre vás správny parfém ten, ktorý keď si dáte na seba pred spaním, vám nebude prekážať a dráždiť čuchové bunky. S parfémom to naozaj nepreháňajte, pretože aj dobrého veľa škodí. Môžete vyskúšať aj rozprašovacie spreje do vlasov, ktoré pôsobia osviežujúco, sú ľahké a pripomínajú leto, čo je v tomto období viac než prijateľné.

Foto: Pixmac.sk, Jerine Lay – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!