Vrásky sú pre mnohé dámy nemilým zistením, že ich mladosť je už dávno minulosťou. Vrásky sú neželením estetickým problémom, ktorého sa treba raz a navždy zbaviť. Súhlasíte s týmito tvrdeniami? Aj vy si myslíte, že vrásky sú len zbytočnosťou, ktorá poukazuje na vek ženy, pričom by ste si svoj život bez nich vedeli predstaviť? Pozor! Nenechajte sa ovplyvniť „trendom ideálu“ dokonalej ženy bez vrások a bez tuku! Vrásky sú dôležitou súčasťou nášho života, mnohí dokonca tvrdia, že práve vrásky vedia povedať o človeku viac, akoby on sám možno chcel vedieť…

Koľko vrások máš, toľko toho vieš…

Ryhy pleti prezrádzajú o človeku omnoho viac, ako by ste si mohli myslieť. Tak napríklad, mimické vrásky, tiahnuce sa od kútikov úst, očí či čela, prezrádzajú, že ich majiteľom je energická, emočne naladená osoba. Vrásky okolo úst poukazujú na sklony k pôžitkárstvu, no rozsiahle ryhy môžu byť príznakom ochorení pečene, žlčníka či sleziny. Ak na svojej tvári, spozorujete hlboké vrásky pod očami, vaše telo môže poukazovať na zlú činnosť obličiek a močových ciest. Vrásky na čele odhaľujú okrem sklonom k častým bolestiam hlavy, aj osobu, ktorá rada filozofuje, často premýšľa aj o banálnych situáciách a všetko rada logicky rozoberá.

Vrásky – hovorcovia zdravia

Starnúca pleť, posiata ryhami života, vráskami je prejavom zdravého životného cyklu. Vrásky preto prezrádzajú, že všetky procesy v organizme priebehajú tak, ako majú. Vrásky sú teda hovorcami zdravia, sú prirodzením dedičstvom ľudstva. Ak však proti nim chcete stoj čo stoj bojovať, máte hneď niekoľko možností. Azda najjednoduchšou a najpoužívanejšou cestou k odstráneniu vrások, je používanie špeciálnych krémov na vrásky. Krém na vrásky s botulotoxínom účinkuje priam zázračne! Pravidelné používanie odstráni malé vrásky už v priebehu pár dní a navyše sa nemusíte obávať „stuhnutia svalov“, ako to býva v prípade botulotoxínových injekcií. Veľmi účinnou metódou zameranou proti vráskam, je využitie tzv. žehličky na pleť. Žehlička na vrásky je exkluzívna novinka, ktorá okrem vrások, vyhladí aj strie a prejavy celulitídy. Úspech možno zaznamenať už pri prvom použití!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!