Počasie si z nás robí bláznov. Jeden deň sa tešíme z hrejivého slniečka, no na druhý deň je nad nami mnoho mrakov a z oblohy padá sneh s dažďom. Niet divu, že sme v tomto období bez energie. Prudké striedanie počasia má na naše zdravie deštruktívne účinky. Bolia všetky kosti, kĺby, vlasy sú slabé a padajú. O pokožke ani nehovoriac. Určite sa nejednej z vás práve v tomto období na tvári robia vyrážky. Keď make-up situáciu len zhoršuje, je na čase vyskúšať niečo iné. A riešením je relax. Málokto si ho však doma môže dovoliť.

Ako si oddýchnuť?

Na jeden víkend skúste odložiť robotu. Pokiaľ máte vo zvyku upratovať, nejak skrátka budete musieť vydržať bez toho. Liekom na dušu aj telo sú totiž wellness pobyty. Tie vám prináša portál www.jozko.sk. Nemusíte spraviť nič naviac – stačí kliknúť a zbaliť si kufor. Luxusné hotely čakajú len na vás – cteného zákazníka.

Čo si zvoliť?

Môžete si vyberať podľa krajiny, či oblasti v ktorej by sa vám páčilo. Pokiaľ v tom máte jasno, obzrite si ceny. Tie sú viac než úžasné. Zľavové portály sú pre hľadanie víkendového oddychu perfektné. Stačí klik a už dovolenkujete.

Kamošky na výlete

Ak chcete poriadne ušetriť, nenechajte si ujsť napríklad wellness pobyt v Maďarsku. V Hoteli CE Plaza Sifók dostanete okrem štyroch hviezdičiek aj 65% zľavu z celkovej ceny. 135 euro za 3 dni v luxuse? Neexistuje lepší relax. Služby all inclusive vám navyše zaručia rozprávkovú starostlivosť. Užijete si bazény aj kúpele. Svaly vám uvoľnia masážne trysky, a o dýchacie cesty sa zas postará parný kúpeľ s voňavými olejmi. Žalúdok si vezmú do parády špičkoví kuchári, ktorý ulahodia vašim chutiam. Toto všetko si môžete užiť napríklad so svojou kamarátkou.

Pre zaľúbencov

Oslavujete so svojou polovičkou výročie, nejaký životný úspech, alebo si skrátka spolu chcete oddýchnuť? Nie je nič lepšie, ako si zbaliť tašku a vybrať sa niekde preč ďaleko od svojho domova. Ideálne miesto pre láskyplné záležitosti je Hotel Sun v Senci. S 58% zľavou vám naskočí husia koža od vzrušenia. Dvaja ľudia, tri dni v luxuse len za 129,90 euro? No nekúp to!

Okrem ubytovania vám padne vhod určite aj polpenzia, 1 hodina vo vírivke a saune zadarmo, či návšteva aquaparku Aquathermal, tak tiež v cene. Zaspomínajte si na leto máčaním sa v bazéne.

Pokiaľ vám tieto zájazdy nepadli do noty, máte na výber omnoho viac. Stráviť zľavnený víkend môžete napríklad vo Vysokých Tatrách, kde vás privíta Hotel Nezábudka, V Beskydách na vás čaká Hotel Pohoda, a skvelá lyžovačka vás neminie v Penzióne Babia hora v Jasenskej doline. Nemáte prečo váhať. Ceny sú priam kúzelné, a vám oddych padne vhod. Pre dokonalú dovolenku vám stačí objednať si zľavové kupóny jednoduchou cestou na spoľahlivom a zákazníkmi overenom portále www.jozko.sk.

Foto: Pixmac.sk, SPX1MSD