Milovníci prírodných materiálov ocenia vlastnosti prúteného nábytku a doplnkov. Prútené produkty sú nielen vhodnou dekoráciou do bytu, ale vyznačujú sa aj praktickými vlastnosťami. Úložným priestorom disponujú predovšetkým prútené koše, ktoré možno využiť v kúpeľni alebo predsieni. Prútené skrinky a police sú zasa ideálne na odkladanie rôznych maličkostí. Ak nemáte kde uložiť obľúbené knihy, kvety alebo časopisy, problém môžete vyriešiť prúteným nábytkom a doplnkami.

Prútené police, skrinky a koše – ideálny úložný priestor

Hnevá vás prázdny kút vo vašom byte? V prípade, že váš interiér je ladený v trende prírodných materiálov, siahnite po prútených skrinkách a poličkách. Váš výber je skoro neobmedzený, pretože na trhu je množstvo produktov v rôznych tvaroch, výškach a odtieňoch. Prútený kôš je stvorený na odkladanie bielizne vo vašej kúpeľni. Jeho využitiu sa potešíte aj v iných miestnostiach vášho domova. Medze vašej fantázie sú neobmedzené, tak sa nebojte experimentovať! Do veľkej predsiene si môžete dovoliť umiestniť prútené stoly, kreslá a lavice. Odmenou pre unavené nohy sú prútené taburetky.

Prútené dekorácie do bytu očaria každého

Chcete mať prehľad vo vašich obľúbených časopisoch? Využívajte stojany na noviny, kde môžete vaše noviny a časopisy prehľadne uložiť. Domáci, ale aj návštevníci ocenia praktický a zároveň estetický doplnok, ktorým je stojan na dáždniky. Izbové rastliny spestria aj ten najtmavší kút. Fantastickým spojením je uloženie rastliny do prúteného kvetináča. Prútené kvetináče môžete uložiť na ľubovoľné miesto alebo zavesiť na stenu. Je vaším rajom kuchyňa? Zvýraznite jej čaro prostredníctvom prútených tácok, mís a podnosov. Chlieb si udrží svoju čerstvosť ak ho vložíte do špeciálnej prútenej misy s vekom. Prútené tácky a misy sú ideálne na uloženie ovocia či zeleniny, kde sa bude dokonale vynímať ich farebnosť. Takto sa stanú lákadlom pre každého návštevníka kuchyne. Prútený luster zjemní črty predsiene alebo kuchyne. Tak prečo to nevyužiť?! Ak máte doma malé detičky, darujte im pokojný spánok v prútenej postieľke. Malé dievčatká sa potešia kočiariku z prútia, kde môžu voziť svoje obľúbené bábiky.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!