Košeľa granatováZima je v plnom prúde a dokonalý vzhľad je pre mnohých mužov nevyhnutnosťou. Pánske oblečenie so sebou prináša každý rok nové trendy, ktoré sa nemusia dodržovať, avšak ktoré slúžia ako skvelá inšpirácia. Tohtoročná zima nie je žiadnou výnimkou a tak si predstavíme hneď niekoľko tipov, ako obliecť štýlovo Vášho miláčika aj počas chladnejších dní.

Základom je košeľa

Elegancia pánskeho oblečenia spočíva predovšetkým v pánskej košeli, ktorá môže mať rôzny vzhľad. Jednofarebné košele v tomto prípade vôbec nie sú „out“ a veľmi ľahko sa kombinujú k ostatnému oblečeniu. Dnes sú veľmi trendové najmä pánske košele, ktoré majú farebne odlíšený límec či rukávy. Takéto košele zvykneme nazývať „talianskymi“, avšak samotný pôvod a vzhľad talianskych košieľ je niekde úplne inde. Ak nemusíte, nedávajte si na seba lesklú košeľu, pretože trendom sú matné prevedenia. Každá košeľa by mala aj mierne obtiahnuť Vašu postavu, aby ešte viac vynikla a Váš vzhľad bol o ešte kúsok elegantnejší.

KabátSvetrík či kabátik naň

Košeľu by ste mali vhodne doplniť aj so svetríkom. Pánske svetre sa dnes v mnohých prípadoch podobajú až na mikiny bez kapucne, avšak Vy sa skôr zamerajte na jednoduché svetre, najmä jednofarebné alebo svetre s veľmi jemným vzorom. Sveter si nemusíte priamo na seba obliecť, ale môžete si ho len prehodiť cez plecia a krk, pričom je veľmi efektívne aj zopnutie si rukávov na hrudi.

Košeľa, sveter, ale do chladného počasia nám ešte niečo chýba. Pánsky šatník by sa hádam nezaobišiel bez kabátu, ktorý ochráni pred chladom, ale taktiež dodá mužovi punc elegancie. Kabáty sú väčšinou tmavé, najčastejšie čierne, pričom k nim si rozhodne zakúpte aj vhodný jemný šál či kožené rukavice. Váš outift bude dokonalý!