sodastreamV poslednej dobe stále viac a viac ľudí vyhľadáva spôsoby ako si obľúbené potraviny vyrábať doma. Pokiaľ k nim patríte aj vy, zaručene vás zaujme Sodastream – domáci výrobca sódy. Jednoducho a lacno si sami doma môžete vyrábať vlastné limonády, či sódu.

Úspora peňazí

Nielen že nebudete musieť chodiť každý deň, či týždeň do obchodu nakupovať litre a litre minerálok a limonád a ťahať sa s nimi domov. Kúpa prístroja na výrobu sódy vám pomôže aj pri šetrení financií. Z jednej nádržky s CO2 vytvoríte až 70 litrov sódy! Navyše nemusíte kupovať žiadnu špeciálnu vodu. Sodastream premení na sódu obyčajnú vodu z kohútiku. Pokiaľ si obľúbite rôzne sladké príchute, pollitrové balenie vám osladí až 12 litrov sódy.

Cena dnes: 55,90 €

Dostatok tekutín

Večný problém uponáhľanej doby. Frázu „nestihol som sa najesť ani napiť“ určite poznáte a občas padá isto aj z vašich úst. Keď na obyčajnú vodu jednoducho nemáte chuť, nenapijete sa kým nepociťujete smäd. Ten je však už počiatočný príznak dehydratácie. Človek by mal preto do seba dostávať tekutiny tak, aby pocit smädu zažíval čo najmenej. S domácou výrobou sódy budete mať na tekutiny chuť aj vďaka rôznym príchutiam sirupov, ktoré sú k dispozícii aj s prístrojom. Každý deň tak môžete seba, či svoje deti prekvapiť novou príchuťou. Grep, jahoda, zázvor… Ktorá sa stane najobľúbenejšou? Pokiaľ vás nejaká príchuť omrzí, alebo chcete vyskúšať niečo nové, vyberte si z viac ako 40 ďalších chutí.

Šetrenie životného prostredia

Mechanický chod prístroja nevyžaduje ani elektrickú energiu, či dokonca batérie. Okrem úspory peňazí pomáha aj pri šetrení životného prostredia. Tak isto nebudete musieť vyhadzovať mesačne desiatky prázdnych fliaš. Sódu si načapujete priamo do presne padnúcej fľašky, ktorú dostanete priamo s prístrojom (ďalšie si môžete doobjednať). Po naplnení ju len hodíte do tašky a môžete ju vziať všade so sebou vďaka praktickej veľkosti. Tieto fľašky so zaujímavým dizajnom sa jednoducho vypláchnu a sú pripravené na ďalšie použitie. Okrem toho sú vybavené hermetickým uzatváraním, čo predíde predčasnému vyprchaniu sódy, takže si bublinky môžete vychutnať dlhší čas.

Praktická stránka

Predstavte si, že sa ráno zobudíte na to, že vás pochytil smäd. Vodu síce máte, ale niekedy vaše chuťové poháriky proste chcú niečo perlivé a sladké. Obehnete chladničku, špajzu aj celú kuchyňu, ale nikde nič nenájdete. Všetko ste už vypili. Nastáva problém – ísť do obchodu. Nikomu sa však nechce. Tento problém sa razom stratí, pretože si limonádu budete môcť robiť doma bez cesty do obchodu a čakania v rade.

Aktuálna cena: 55,90 €

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!