kKaždý z nás by chcel prežiť svoj život v najlepšom zdraví, avšak vždy sa skôr či neskôr vyskytne niečo, čo nám zdravie pošramotí. Spúšťačom môže byť bežná alebo závažnejšia choroba, zlá životospráva, nevyvážený spôsob stravovania, dokonca aj stres, málo pohybu, alebo zanedbanie nášho, na prvý pohľad bezproblémového, zdravia, ktoré v skutočnosti predsa len nie je úplne v poriadku. Symptómy, ktoré nám prezradia, že niečo nie je tak, ako má byť, vyjdú na povrch až neskôr. Prejavujú sa bolesťou hlavy, brucha, žalúdka, rýchlym bušením srdca, nepokojným spánkom a nekonečne rozsiahlym ďalším spôsobom. Preto by sme sa mali zamyslieť a nebrať tieto varovné signály na ľahkú váhu.

Našťastie, existujú výživové doplnky, ktoré nám v značnej miere dopomôžu k vyrovnanejšiemu zdraviu, či už k psychickému, alebo fyzickému.

Výživové doplnky sú potraviny, ktoré stravu síce nenahradzujú, ale sú jej dôležitým doplnkom. Sú koncentrovanými zdrojmi živín, ako sú minerálne látky, vitamíny a iné látky s výživovým alebo fyziologickým účinkom.

Rozlišujeme množstvo druhov výživových doplnkov, ktoré sú zväčša určené pre športovcov v podobe proteínov, sacharidov, aminokyselín, kreatínu a pod. Existujú aj také výživové doplnky, ktoré sú určené pre všetkých ľudí bez rozdielu. Týkajú sa imunity, detoxikácie tela, spaľovania tukov, ale aj zdravej výživy.

Spoločnosť Kompava s.r.o. sa, okrem iného, zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou výživových doplnkov zdravej výživy. Táto skupina je skutočne určená pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a jeho prevenciu. Doplnky zdravej výživy podporujú imunitný systém, správne fungovanie tráviaceho traktu, srdca, pohybovému aparátu, celkovú vitalitu.

Kompava zahŕňa pod túto skupinu aj konkrétne podskupiny:

Anti aging
Výrobky proti starnutiu sa nachádzajú okrem kozmetiky aj vo výživových doplnkoch. Látky v nich obsiahnuté obnovujú, regenerujú a pomáhajú tvoriť nové bunky.

Pleť
V súčasnosti sa vracia trend prirodzenej a zdravej krásy. Každá žena sa chce páčiť a nepotrebuje už k tomu žiadne kozmetické zákroky. Výživové doplnky na pleť dokážu obnoviť bunky, zredukovať problémy s mastnou pleťou, akné alebo ju hydratujú.

Stres, spánok
Najrozšírenejší problém dneška. Bolesti hlavy, nespavosť a stres patria už asi ku každodenným situáciám. Doplnky výživy od Kompavy na to určené pomáhajú lepšie znášať stres, odstrániť nepokojný spánok a pod.

Srdce
Srdce spolu s cievami sú najdôležitejšou súčasťou nášho organizmu. Nie je potrebné hovoriť o ich vysokej ochrane. Okrem pravidelnej pohybovej aktivity je vhodné používať výživové doplnky, ktoré zlepšujú činnosť srdca, znižujú krvný tlak či cholesterol a pod.

Biopotraviny, prírodné sladidlá, vitamíny a minerály
Ide o výrobky vyrobené bez chemických prísad, farbív, hnojív. Vitamíny a minerály zasa patria k najzákladnejším prvkom potrebných pre naše telo. Nedostatok jedného z nich dáva nášmu telu výrazne pociťovať.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!