Ak sa dvaja ľudia zaľúbia, slovné prejavy lásky sú väčšinou na dennom poriadku. Je to úplne normálne a prirodzené. Vychádza to z našich pocitov, ktoré práve prežívame, lásku potrebujeme prejaviť aj dostávať. A predsa, každý má rád byť milovaný, každý to potrebuje aj počuť. Čo však, ak sa náš vzťah už posunul do roviny stereotypu a bezhlavé zamilovanie už máme dávno za sebou?

Slová sú potrebné rovnako ako skutky
V každej fáze vzťahu je potrebné vyznávať si lásku. Prejavy lásky sú veľmi dôležité a to aj vo forme slov, ako aj skutkov. Nie je nevyhnutné prejavovať svoje city neustále, no takisto by sa na to nemalo zabúdať. Nech už ide o akúkoľvek dĺžku vzťahu alebo vekovú kategóriu partnerov, prejaviť city je na mieste, dokonca to utužuje vzťah. V tomto smere sme väčšinou my ženy viac citovo založené ako muži. Vieme sa otvoriť, potrebujeme nášmu partnerovi povedať ako ho milujeme a to isté očakávame od neho. Nie ale každý muž dokáže tak otvorene rozprávať o svojich pocitoch. Ich láska sa skôr prejavuje v skutkoch, preto by sme si ich mali vážiť. Dnes je prejav lásky v dlhotrvajúcom vzťahu často vzácnosťou. Byť šťastne zamilovaná je krásne a veľmi cenné. Preto nemajte strach prejaviť svojmu partnerovi, že ho milujete aj po niekoľkoročnom spoločnom živote. Lásku si treba vážiť, nie každá stretla tú pravú.

Ako ju prejaviť?
Spôsob, aký si vyberieme pre naše vyznanie je len na nás. Existuje množstvo krásnych a originálnych možností, ako prekvapiť svoju polovičku. Stačí byť kreatívna a zapojiť fantáziu. Niekedy však postačia úplne obyčajné prejavy, ktoré sa môžu vďaka dlhodobejšej absencii premeniť na neočakávaný romantický zážitok. Základ je vo vytvorení atmosféry, ktorá je pre náš vzťah skôr vzácnejšia. Skúste si vyhradiť čas iba pre partnera, ktorému sa budete naplno venovať. Prekvapte ho niečím zaujímavým, čo by od vás bežne nečakal. Skúste nájsť pochopenie pre jeho záľuby alebo sa snažte nájsť spoločnú reč vo veciach, na ktorých ste sa doteraz nezhodli. Váš vzťah to určite utuží a upevní.

Dávať najavo, že niekoho milujeme je krásne, musíte však pamätať na to, že prejavy lásky by sa mali preukazovať v tých správnych chvíľach. Nie vo všetkých životných okamihoch sú vhodné, preto určite nič nepokazíte, ak sa o láskyplné slovo alebo čin odhodláte, ak budete tráviť čas iba s partnerom. Napriek tomu nebráňte svojej fantázii a ak sa vám páčia veľkolepé vyznania, smelo do toho. Aj keď to tak možno niekedy nevyzerá, muži takisto potrebujú cítiť, že sú milovaní a či to už vyjadríte slovami alebo skutkami, ich dušu to určite poteší.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!