Stáva sa vám, že ráno pri pohľade do zrkadla konštatujete, že by vám nezaškodilo pár kilogramov schudnúť alebo by sa hodila zmena vizáže? Alebo sa už dlhší čas cítite unavené a bez života? Ak ste na niektorú z otázok odpovedali kladne, dovoľte, aby som vám predstavila wellnes pobyty, ktoré ponúkajú kúpele na Slovensku i v Českej republike.

Ako prvé si predstavíme redukčné pobyty. Zahŕňajú diétu založenú na princípoch racionálneho stravovania, klimatoterapiu a samozrejme dostatočné množstvo pohybu. Ich cieľom je pomôcť vám „zhodiť“ prebytočné kilogramy, ale aj zasvätiť do základov zdravého stravovania, ktoré treba zaviesť do života aj po príchode z redukčného pobytu. V neposlednom rade vás majú nabiť pozitívnou energiou. Redukčné pobyty možno absolvovať v Bojniciach, Piešťanoch, Luhačoviciach, Mariánskych Lázňach či Karlových Varoch. Nezdravý životný štýl a rýchle tempo života dostáva do popredia detoxikačné pobyty. Pri vstupe absolvujete lekársku prehliadku, laboratórne testy a denne sa môžete zúčastniť niekoľkých procedúr v podobe kúpeľov, masáží alebo zábalov. Už z názvu vyplýva, že úlohou tohto pobytu je očistiť vaše telo od toxických látok.

Pre dámy, ktoré už dlhšie uvažujú nad zmenou vizáže a chcú spojiť príjemné z užitočným sú určené skrášľovacie pobyty. V rámci tohto pobytu si môžete dopriať nielen relaxačné procedúry, ale aj sa zveriť do rúk profesionálov v oblasti krásy. K dispozícii sú vám kadernícke a kozmetické salóny. Môžete podstúpiť nielen manikúru či pedikúru, ale aj zoštíhľujúce procedúry alebo vyžehlenie vrások.

V ponuke kúpeľov na Slovensku sú aj liečebné pobyty, ktoré vám majú pomôcť navrátiť stratenú duševnú a telesnú rovnováhu. Procedúry závisia od indikovaných chorôb a pacienti sú pod dohľadom lekára.
Ak chcete prekvapiť svojho miláčika a zároveň ulahodiť aj sebe, zaplaťte si víkendový romantický pobyt pre dvoch. Absolvujete spolu niekoľko spoločných procedúr či romantickú večeru a prechádzku. Pobyt vám spríjemní romanticky ladené prostredie.

V ponukách sa objavujú aj pobyty špeciálne určené pre seniorov, ktoré sú cenovo zvýhodnené. Ponuka je naozaj široká, stačí si len vybrať!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!