Máte pred sebou voľný víkend, ktorý po dlhom čase neviete, ako využiť? Choďte sa zabaviť! Robte po náročnom pracovnom týždni to, čo vám spôsobí radosť a odreagujete sa zároveň. Čo tak skúsiť niečo pre ženy nezvyčajné, nové, zaujímavé, no zábavné? Zvolajte domov svoju babskú partiu alebo pozvite rodinných známych a urobte si pokrový turnaj. Nemusí ísť hneď o hazard s peniazmi, práve naopak. Hrajte len tak, pre radosť.

Pri takomto rekreačnom hraní nie je vôbec dôležité, aby ste v tom boli majstri a mali naštudované všetky kombinácie kariet v pokri. Stačí, ak budete vedieť pár základných pravidiel a ostatné sa neučíte už priamo počas hry. V tomto prípade nejde o to, aby ste za každú cenu vyhrali, dôležité je, aby ste sa zabavili vy aj vaši priatelia. Jedine, že by ste im chceli ukázať, kto je tu pánom a nazbierať všetky víťazné kombinácie.

Láka vás však kúzlo ozajstných herní a možnej výhry? Potom neváhajte, natrénujte si poker v súkromí a bez finančnej ujmy a vydajte sa do jamy levovej. Dávajte si však dobrý pozor, pretože z nevinnej zábavy sa naozaj veľmi rýchlo môže stať ekonomický problém náročný na zvládnutie. Preto riskujte len do prípustnej miery. Výhodná pre vás môže byť hra v herni, ktorá vypláca hráčom rakeback.

Rakeback ponúkajú niektoré herne svojim hráčom, nakoľko na nich v podstate zarábajú. Z každej výhry ide určité percento herni ako zisk. V prípade, že je hráčom vyplácaný rakeback, dostanú späť určitú časť z poplatku, ktorý do hry vložili. Najčastejšie ide o dvadsať až tridsať percent z prvotného poplatku. V pokri sa teda oplatí vyhrávať, pretože čím viac vložíte, tým viac môžete vyhrať a dostať od herne späť.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!