Či už plánujete ísť na výlet s rodinou alebo priateľmi, alebo sa potrebujete presťahovať, ale v kufri vášho auta nie je dostatok miesta, pomôže vám autopožičovňa v Bratislave, ktorá vám poskytne osobné vozidlá aj väčšie dodávky za skvelé ceny.

Najobľúbenejšie značky vozidiel na prenájom

V živote občas nastanú situácie, keď si potrebujete požičať – nech už je to čokoľvek. Peniaze z banky, náradie od dobrého suseda, knihu od priateľky. Stále väčšej úspešnosti sa však teší aj prenajatie auta z autopožičovne. Ak ste tomu zatiaľ nepodľahli, presvedčíme vás o tom, že je to skutočne výhodné riešenie každej súkromnej či služobnej cesty alebo dokonca aj každého sťahovania. Neotravujte svojich známych, či vám nepožičajú auto, väčšina sa aj tak vyhovorí, že je pokazené alebo ho v ten deň súrne potrebujú. Nik nechce riskovať, že mu s autom niekde havarujete alebo ho len trocha poškodíte. Autopožičovňa v Bratislave Požičaj a vráť, spol. s r. o., vám svoje autá prenajme rada, a to dokonca v takmer plnej výbave a v bezchybnom stave. Potrebujete sa dostať na diaľnicu? Kamarát, od ktorého by ste si požičali auto za kávu a čokoládu, by vám s ním isto nedal aj plnú nádrž a platnú diaľničnú známku. Jazda s požičaným autom je jednoducho oveľa komfortnejšia.

Autá z požičovne sú poistené

V prípade, že by ste nejakým nedopatrením spôsobili na aute škodu vy alebo niekto iný z cestnej premávky, ste chránení poistením. Autopožičovňa v Bratislave však odporúča nestriedať sa pri volante, a keby ste chceli mať napr. pri dlhšej ceste niekoho vedľa seba na prestriedanie, je dobré túto osobu nadiktovať v nájomnej zmluve. Vyhnete sa zbytočným nepríjemnostiam. Vozidlá sa veľmi často prenajímajú aj na účely sťahovania. Pokiaľ si nechcete alebo neviete zohnať sťahovacie služby, pretože vám pripadajú predražené, skúste to s vozidlom z autopožičovne z Bratislavy. Sťahovanie vás za jeden deň vyjde 26 eur, to je suma, ktorej by ste sa inde nedočkali.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!