Občas sa to stáva. Pocítite potrebu niečo zmeniť – a to čo najskôr. Na tom nie je nič zlé. Pokiaľ cítite, že vaše obydlie vám už neponúka to, čo kedysi môžete sa skúsiť presťahovať. Možno plánujete získať krajší domov pre vašu rodinu. Veľké možnosti vám ponúkajú byty Bratislava, ale aj Trenčín.

Ak hľadáte byt na prenájom, alebo sa ho chystáte kúpiť, mali by ste byť oboznámení s tým, aké možnosti máte na výber. Samozrejme je výhodné hľadať lokalitu, ktorá sa nachádza bližšie k vašej práci, či škole vašich detí. Pokiaľ sa tejto požiadavke vyhovieť nedá, mali by ste mať minimálne dobrý prístup k prejazdným cestám, alebo k staniciam MHD. Ponúk na predaj bytov, domov aj pozemkov je naozaj mnoho a pomoc môžete hľadať aj cez reality.

Bratislava

Na svoje by ste si mohli prísť v Pezinku. Táto lokalita je rozľahlá a ponúka veľa možností pre bývanie. Jednou z nich je bytový komplex Silvanium, ktorý je vhodný najmä pre mladé rodiny. Riešenie domu aj areálu je bezbariérové, takže spĺňa podmienky pre moderné bytové komplexy. Samozrejmosťou je možnosť parkovania blízko domu. V budúcnosti sú v tejto oblasti naplánované aj nákupné objekty, pre praktickejší život.

Záhorská bystrica vám ponúka rezidenciu Záhorská, v ktorej poznáte luxus. Nemusíte si robiť starosti so zariaďovaním bytu, pretože tu ho kúpite aj so spotrebičmi, či kuchynskou linkou. Pokiaľ máte auto, dostávate možnosť prikúpiť si garáž, alebo miesto na vonkajšom parkovisku.

Ak máte záujem o bývanie v blízkosti centra, obzrite si napríklad polyfunkčný dom v Bosákovej ulici, Bratislava 5. Ceny sú veľmi príjemné, prostredie kľudné a do centra to máte len 5 minút cesty električkou. Byty sú k dispozícii aj v lokalitách Lamač, Vajnory, Devín, Karlova Ves atď…

Trenčín

Pre byty Trenčín je príjemná lokalita na ulici Odbojárov. Nachádza sa v mestskej časti Sihoť 4. Na výber máte byty k prenájmu aj kúpe, ďalej garzonky, domy aj garáže. V komplexe sa nachádzajú obchody, potraviny, ale aj škôlka a škola, či lekáreň. Pokiaľ neplánujete jazdiť autom, vhod vám padne blízka zastávka MHD.

Zaujímavou lokalitou je Juh. V blízkosti obydlí sa nachádza škôlka, aj základná škola. Pre pohodlnejší život bez dlhého cestovania sú vám k dispozícii rôzne obchody, tiež väčšie nákupné centrum, rôzne reštaurácie, ale aj pošta. Vaše deti a tu nudiť nebudú, nakoľko majú k dispozícii ihrisko aj športové areály. Medzi ďalšie trenčianske lokality patrí aj Zámostie, Soblahovská, Sihoť 1 až 4, Pod Sokolice, Širšie centrum, či sídlisko SNP.

Ak plánujete postaviť dom, alebo sídlo firmy, môžete si vybrať z niekoľkých lokalít, kde sa nachádzajú voľné pozemky. K dispozícii sú vám napríklad Veľké Bierovce, Horný Šianec, Zamarovce a mnoho ďalších.

Foto na titulke: Pixmac.sk, Groume – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!