To sa občas stáva. Zapáči sa vám niekto, kto je zadaný a vy sa s tým musíte zmieriť alebo tie aktívnejšie možno aj niečo urobiť preto, aby ste dosiahli svoj cieľ. Je to však dobré a správne? Všeobecná mienka takéto ženské správanie odsudzuje. Prebrať partnera inej sa predsa nerobí. Zvlášť, ak sú spolu niekoľko rokov a napriek monotónnosti vzťahu sú spolu šťastní. Čo však v prípade, ak sa fádnosť vzťahu začne prejavovať a partner začne vyhľadávať isté úniky v podobe dlhodobejšieho zahraničného pobytu sám bez partnerky, prípadne začne premýšľať nad definitívnym odchodom do zahraničia samozrejme bez nej.

Život prináša rozličné okamihy. Šťastné chvíle i chvíle smútku, bolestí a sĺz. Každá má právo byť šťastná a každá by mala pre to svoje šťastie aj bojovať. Preto ak sa vám páči zadaný muž, no nie je ešte ženatý, máte stále šancu. Najmä vtedy, ak je jasné, že vo vzťahu nie je až tak šťastný, o to viac, ak sa okolnosti vyvíjajú tak, že s vami trávi rád a vďačne spoločný čas. Nemusíte mať výčitky svedomia ak sa vo vašom vnútri ozýva malý čert, ktorý vás nahovára na nie veľmi správne konanie. Ide predsa o váš život a vaše šťastie a ak to jednoducho už opustilo niekoho iného prečo ho nevyužiť vo svoj prospech.

Musíte byť však opatrná a obozretná, aby ste nakoniec vy neskončili so zlomeným srdcom. Len smelo a hrdo, ale pozorne. Preto si najprv ujasnite či váš vysnívaný objekt skutočne stratil záujem o svoju súčasnú partnerku, pretože ak je tam ešte stále aspoň trochu citov, strácate iba čas. Tiež si dajte pozor, aby ste neboli iba hračkou, pre niekoho, koho to už doma so súčasnou partnerkou nebaví a vyhľadáva iba dočasnú zábavu. V týchto veciach musíte mať na 100 percent jasno, aby ste sa mohli odhodlať urobiť prvý krok k svojmu šťastiu.

Ak vám všetko hrá do karát, vykročte smerom k pozitívnej ceste svojho života a nemajte strach. Možno sa to práve v danej situácii pre súčasnú partnerku zdá nepochopiteľné, ale vy jej vlastne môžete urobiť takú malú láskavosť. Zvlášť v prípade dlhodobých vzťahov, kde nie je zo žiadnej strany záujem o rodinu a deti. Tam sa už vzťah akosi prestáva ďalej rozvíjať a smeruje k dlhodobej monotónnosti. Ide tu už iba o nejaký zvyk byť spolu. Preto ak do takého vzťahu zasiahnete, môže to byť často prospešné pre všetky tri strany. Vy možno budete šťastná so svojím vysnívaným objektom a zranená partnerka vám bude postupom času za to ďakovať, aj keď v súčasnej chvíli vás bude nenávidieť.

Nikdy však nepresiahnite stanovené hranice a zachovajte si inteligenciu. Kým sa ešte stále zadaný muž nerozíde so svojou súčasnou partnerkou, nepokúšajte sa o veľké veci. Môžete niečo naznačiť, môžete sa stretávať, zabávať sa i písať si, ale neznížte sa na úroveň veľmi jednoduchej ženy, ste predsa dáma, ktorá presne vie, ako sa v takejto situácii správať.

Foto na titulke: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!