Keď človek počuje slovo zľavy, určite sa poteší. A je úplne jedno, či sú to rôzne akcie v potravinových reťazcoch, zľavy na oblečenie, alebo zaujímavé zľavy na pobyty. A práve, o tých zľavách na pobyty si povedzme niečo viac.

Na stránke shopcity.sk nájdete naozaj veľmi pestrú ponuku zliav z rôznych oblastí, medzi nimi aj zaujímavé zľavové pobyty nielen u nás, ale aj do zahraničia. Každý si môže vybrať, čo mu najviac vyhovuje. Ak ste z Bratislavy, zaiste Vás poteší ponuka zliav v Bratislave.

Ak patríte k milovníkom zimy a lyžovačky, môžete si napríklad vybrať veľmi výhodný pobyt na lyžovačku na Martinské hole. Lyžovačka sa koná priamo v lyžiarskom stredisku Winter Park Martinky. Čaká na vás veľa kvalitných zjazdoviek na prírodnom snehu.

Stredisko Winter Park Martinky sa nachádza v Malej Fatre, priamo nad mestom Martin, v nadmorskej výške asi 1150 – 1456 metrov nad morom. Martinské hole sú súčasťou Národného parku Malá Fatra, kde si môžete naozaj vychutnať množstvo prírodných, kultúrnych a historických pamiatok a pozoruhodností. Nájdete tu zrúcaniny hradov, kaštiele aj mnohé kultúrno-historické pamiatky.

Winter Park Martinky v súčasnosti ponúka 12 kvalitných a pravidelne udržovaných zjazdových tratí v celkovej dĺžke až 9,5 kilometra, od ľahkých až po stredne ťažké.

Na zjazdovkách zažijete maximálny komfort a rovnaká je aj kvalita ubytovania. Hotel Martinské hole nájdete priamo v srdci lyžiarskeho strediska Martinské hole.

Celý hotel je zrekonštruovaný. Neznamená to len príjemné a útulné ubytovanie v hotelových izbách, ale aj širokú ponuku doplnkových služieb. Profesionálny a vyškolený personál sa bude denne starať o to, aby vám celkom nič nechýbalo a aby ste si pobyt naplno užili.

Ak vás tieto informácie zaujali, určite zaujímavý zľavový pobyt využite. Oddýchnete si a načerpáte nové sily do ďalšieho obdobia.

A pokiaľ sa zaujímate o kvalitnú  kávu navštívte kavovar.sk, kde sa dozviete zaujímavé informácie nielen zo sveta kávy ale aj o moderných kávovaroch.

Ak chcete zažiť neopakovateľnú dovolenku v Chorvátsku, prečítajte si informácie o jednotlivých destináciách na stránke http://www.ichorvatsko.sk/.

Foto: Pixmac.sk, Peter – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!