Tantrická masáž patrí medzi vysoko senzuálne masáže keďže úzko súvisí nielen s naším telom, ale aj mysľou. Spôsob akým sa vám snažia skúsené tantra masérky navodiť pocit úplneho uvoľnenia je príjemný a vzrušujúci zároveň. Je to masáž celého tela a teda nevynecháva ani intímne partie. Tie sú  totiž podľa tantry centrom našej životnej energie. Čo je teda to nepoznané, čo môže každý z nás zažiť.

Tantrická masáž pre ženy

Pre nežné ženské pohlavie je typická potreba starostlivosti, pozornosti a pocitu výnimočnosti. Pri tantrickej masáži sú všetky tieto potreby uspokojené. Nie je to iba obyčajná masáž rukami, je tu uctenie si tela. Žena, ktorá pracuje, má rodinu, povinnosti, potrebuje aj čas na seba. Doprajte si relaxáciu, zmyselný pôžitok v podobe viacerých druhov tantra masáží. Prebuďte v sebe ženu, rozviňte svoju sexuálnu energiu.

Tantrická masáž pre mužov

Muži zbožňujú dotyky. Vnímaní sú ako to menej citlivé pohlavie, avšak zdanie môže klamať. Aj muž potrebuje vypnúť. Potrebuje cítiť podporu a uznanie. Ak aj vy patríte medzi nich, neváhajte skúsiť erotickú masáž. Odbremeňte sa od každodenných starostí, zbavte sa stresu. Pri tantre masáži si naozaj prídete na svoje. Zrelaxujete sa, načerpáte nové sily do ďalších dní.Nežné ruky masérok pri jemnej hudbe vám vytvoria atmosféru, na ktorú len tak ľahko nezabudnete.

Párová senzuálna masáž

Možno vy a aj váš partner túžite po nezabudnuteľnom zážitku, ktorý obzvláštni váš vzťah. Pri tantrickej masáži to vôbec nie je problém. Masáž si viete užiť aj vo dvojici. Nové pocity môžu vo vás vyvolať túžbu po nepoznanom. Oživte váš sexuálny život. Zažeňte nudu, skúste niečo nové a iné. Možno vás to inšpiruje k tomu, aby ste aj vy sami svojmu partnerovi poskytli takéto uvoľnenie. Masáže vám pomôžu lepšie spoznať vaše telo a zistiť čo vás vzrušuje, niečo čo možno váš partner zatiaľ neobjavil. Rovnako ak u vás viazne komunikácia o sexualite, hanbíte sa alebo len neviete ako na to. Spoločný zážitok v podobe tantrickej masáže vám zaisto pomôže.