Pomarančová kôra, priehlbinky v koži, dámy a páni, to je celulitída. Vyhoďte si z hlavy predsudky, že sa objavuje na nohách či zadku len ľudí s nadváhou alebo tých, ktorí sú obézni. Celulitída postihuje ako chudých, tak i ľudí s vyššou hmotnosťou, mladé dievčatá i staršie dámy, no aj športovo založených pánov. Ako proti nej bojovať?

Neverte múdrym rečiam, ktoré tvrdia, že s celulitídou sa bojovať nedá, práve naopak! Máte jedinečnú možnosť, ktorá vás nebude stáť viac ako štyridsať eur a pomôže vám vyhladiť pomarančovú kožu na stehnách, bokoch, zadku, pažiach i bruchu. Prístroj BeautyRelax BR-310 sa dá charakterizovať jednoducho – efektívny, malý svojou veľkosťou, ľahký svojou hmotnosťou a lacný svojou cenou.

Používanie BeautyRelax BR-310 zlepšuje krvný obeh, vylepšuje postavu a pomáha k pružnosti pokožky. Prístroj funguje na vákuovom systéme, kedy sa pokožka hĺbkovo masíruje a rozprúdi sa funkcia najmä podkožného tukového tkaniva, pretože práve to je príčinou pomarančovej kože. Používať by sa mal pravidelne, a teda len tak bude účinok viditeľný. Prístroj BeautyRelax BR-310 sa používa bezdrôtovo, čo mu umožňuje interná batéria, ktorá je nabíjaná sieťovým adaptérom.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!