Krásna žena relaxujePríchodom jarných mesiacov sa čoraz častejšie uberajú naše myšlienky smerom k letnej dovolenke, prípadne k sladkému nič nerobeniu a opaľovaniu sa pri vode. No keď si pomyslíme na to, že sme sa počas zimných mesiacov viac zaguľatili, ako by sme mali, hľadáme spôsoby ako schudnúť čo najlepšie a najefektívnejšie, aby naša postava bola v plavkách ideálna.

Diét a metód chudnutia je na trhu nespočetné množstvo, o tom samozrejme niet pochýb. Ale radi by sme Vám predstavili jednu diétu, ktorá nielen pomáha zredukovať hmotnosť a tukové zásoby, ale pomáha meniť aj stravovacie návyky, aby ste boli po ukončení redukcie pripravení žiť normálnym životom s úsmevom na tvári a bez obáv z rýchleho pribratia zredukovaných kilogramov späť.

Tou diétou je bielkovinová diéta PROTISSIMO, ktorá nepatrí síce medzi rýchle diéty, ale redukčný proces prebieha dlhšie časové obdobie pod odborným dohľadom. V tom je práve tá výhoda a garantované trvalé udržanie hmotnosti. Dlhší proces je práve potrebný z dôvodu trvalej zmeny Vašich stravovacích návykov a životného štýlu, aby ste znova nevbehli tak povediac „do kolotoča JOJO efektu“. Tak ako priberanie netrvalo niekoľko dní, tak nemôže efektívne a trvalé chudnutie trvať len zopár dní. Je potrebná komplexná zmena vo Vašom myslení a konaní.

Protissimo - zdravé chudnutie

Ak sa obávate, že by ste nezvládli prechod k zdravému životnému štýlu, vyvedieme Vás z omylu. Celý redukčný program PROTISSIMO prebieha bez akejkoľvek námahy. Bielkovinové jedlá PROTISSIMO sa pripravujú jednoducho v priebehu niekoľkých minút a to bez namáhavej prípravy či počítania kalórií alebo váženia. Rýchlo si ich pripravíte alebo si zvolíte také, ktoré sú určené k priamej konzumácii. Na výber je vyše 60 druhov chutných slaných a sladkých jedál, z ktorých si každý vyberie svoje obľúbené. Už počas redukcie sa nahrádzajú jedlá PROTISSIMO klasickými zdravými potravinami a postupný prechod k zdravej strave zabezpečí, že pri nej zostanete natrvalo. Po ukončení diéty vôbec nepostrehne Vaše telo, že ste skončili s diétou, pretože budete mať osvojené zdravé stravovacie návyky.

Takýto prístup by mala mať každá diéta či redukčná metóda, no žiaľ to tak nebýva. Väčšinou sa diéty snažia o rýchle chudnutie, ale bez následnej starostlivosti po ich ukončení. PROTISSIMO je iné a stará sa o klientov aj po ukončení diéty. Ak Vás diéta PROTISSIMO zaujala, viac informácií nájdete na www.zdravoschudnut.sk.

Foto: protissimo, pixmac.sk – Benis Arapovic

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!