Už sme ani nečakali a aj ku nám dorazila poriadna zima ako z ruského filmu. Prinútila nás vytiahnuť zo skríň dávno zahádzané hrubé kabáty a pri prechádzke von zachádza až pod kožu. Jednak to, že zima nie je príjemná, ak sa nám ukáže v celej svojej plnej sile a jednak to, že dokáže poriadne oslabiť imunitu. Musíme teda zimnú módu prispôsobiť aj zdraviu, aby sme ho zbytočne neohrozovali.

V takomto prípade, keď by ste sa mali rozhodovať, či uprednostníte módny trend pred teplejším svetrom, ktorý síce nevyzerá príliš sexy a moderne, no zahreje, siahnite radšej po tej „zdravšej“ voľbe. Nechcete predsa nasledujúce dva týždne preležať s vysokými horúčkami v posteli neschopná akejkoľvek zmysluplnej činnosti, no nie? Nezabúdajte si pri rannom stajlovaní outifu dať doplnky výživy a zamerať sa aspoň počas tuhej zimy na to, aby ste svoj organizmus chránili.

Pomôcť obrniť sa proti nástrahám pani zimy a jej vedľajších účinkov vám môžu vitamíny. Môžete ich čerpať z ovocia či zeleniny, ale aj z tabliet. Keď aj na nič iné, tak pre zdravie sa oplatí minúť pár eur navyše. Nechajte si od lekárnika poradiť, aké vitamíny sú na zimu pre vás tie najlepšie a pokúste sa dostať sa do denného rituálu užívania ich. Keď budete počas zimy zdravá, určite sa vám budú lepšie vyberať nové kúsky od Guess pre dámy. Skvelé zdravie, nakupovanie maličkostí pre seba samozrejmosťou.

Móde môžete podľahnúť však aj krásnymi modernými hodinkami značky DKNY. Tej predajné miesta nájdete naozaj v každom väčšom klenotníctve a čo môže byť lepším pocitom ako nosiť na sebe viac ako šperk? Už snáď len byť v dobrej zdravotnej kondícii. Hodinkami z dielne DKNY zažiarite tak, že ani- vaše zdravie sa vás nebude chcieť pustiť. Bojujte proste zime po svojom! Vitamínmi a módou!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!