Už odpradávna sa žena snažila zaujať opačné pohlavie. Koniec koncov aj muži sa chcú páčiť. Každodenný šarm je však prirodzeným ženským privilégiom. Pokiaľ rozmýšľate ako na prvý pohľad zaujať muža, začať by ste mali rozhodne úsmevom. Tento dar má každý človek, ale nie každý ho vie využívať v plnej jeho sile. Rozžiarená sebavedomá tvár odzbrojí každého chlapa.

Pokiaľ ste sa s vašim vysnívaným mužom ešte nerozprávali, nemali by ste podceniť ani krásnu vôňu a upravený zovňajšok. Voňavka zostáva v pamäti častokrát hlbšie zakorenená ako spomienka na výzor. Správny parfém vie narobiť naozaj divy aj vtedy, keď sa chcete pritúliť k svojmu manželovi, či priateľovi. Môžete použiť aj trik. Vždy keď budete mať chuť na pritúlenie, jednoducho sa navoniate stále rovnakou voňavkou a partner bez zbytočných slov spozná, o čo vám ide. A priznajme si, ktorý by odolal…

Pokiaľ ste sa so svojim idolom dostali na ďalšiu štafetu, alebo chcete okúzliť svojho stáleho partnera, nezabúdajte na drobnosti. Navodenie správnej atmosféry je základom krásneho večera. Ak preferujete vonné oleje, alebo rôzne sviečky, mali by ste sa pred zapálením presvedčiť o tom, že váš milovník túto vášeň s vami zdieľa. Pokiaľ nie, mohla by ho napríklad začať bolieť hlava a to by bol koniec večera.

Ďalšou drobnosťou sa zdá aj vaše oblečenie. Na toto však mnoho žien zabúda. Ak považujete za zbytočné obliekať si zvodné erotické prádlo, pretože vám ho partner aj tak za chvíľu dá dole, je to trochu pritiahnuté za vlasy. Pohľad na svoju milovanú v krásnom erotickom oblečku z vášho milovania môže spraviť úplný divoký západ. Každý sexshop ponúka obrovský výber spodného prádla. Pokiaľ ste hanblivá, nemusíte sa báť. Pri objednávaní cez internet sa vždy dodržuje striktná diskrétnosť.

Výber oblečenia a doplnkov by ste mali prispôsobiť príležitosti, ale aj svojej nálade, či osobnosti. Príliš vyzývavé prádlo nesmelú dievčinu zaženie do rozpakov. Na stránke www.sexshop.sk nájdete kráľovský výber luxusného prádla, ktoré sa hodí na rôzne súkromné príležitosti. Okrem oblečenia môžete vyskúšať aj pomôcky, ktoré ocení aj váš partner. Nebojte sa popustiť uzdu fantázie. Môžete byť vynaliezavá. K narodeninám nemusíte manželovi kupovať stále rovnaké darčeky. Zabaľte sa do oblečku a dajte mu darček v podobe seba. Určite bude radšej, ako keby dostal sveter ktorý si musel sám vybrať. Jeho vďačnosť vám dozaista vyplatí. A na oplátku na Vás sviatok môžete od partnera očakávať luxusné kabelky. Určite sa vám odvďačí luxusom!

Nezabudnite, že sexshop nie žiadny pochybný obchod. Je to len príležitosť okoreniť si svoj partnerský život s množstvom zábavy. K jeho návšteve sa však nenúťte. Nič nie je pre človeka horšie, ako partner, ktorý je v posteli hanblivý, vystrašený, či znudený.

Foto na titulke: Pixmac.sk, autor fotografie – SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!