Obraz v drevenom rámeV dnešnej uponáhľanej dobe má každý z nás vo svojom počítači veľké množstvo digitálnych fotografií, avšak nie vytlačených vo forme fotky na plátne, alebo len tak vystavených vo fotorámoch alebo multirámoch, aby nám pripomínali krásne okamihy, ktoré v našom každodennom živote zažívame, či už z rodinných osláv, dovoleniek, z rôznych výletov, dovoleniek, rodinných akcií, či z bežných dní.

Vraciame sa k nim iba príležitostne, napríklad keď chceme priateľom a známym ukázať, čo všetko sme zažili na dovolenke, keď nám chýbajú naši blízki, s ktorými sa z rôznych dôvodov nemôžeme stretnúť, a fotografie nám pripomínajú chvíle s nimi strávené, alebo jednoducho máme zlý deň a „ťažkú chvíľku“ a pri spomínaní na krásne a veselé momenty chceme tieto pocity čo najrýchlejšie zahnať. Je však škoda, keď ostávajú iba takto uložené a ako sa vraví „zapadajú prachom“. Najlepším spôsobom, ako si najčastejšie takpovediac vychutnávať krásu spomienok zachytených fotoaparátom, je ich zhmotnenie do podoby tlačenej fotografie alebo obrazu tlačeného na plátne.

V súčasnej dobe existuje veľa možností, ako môžete Vaše obľúbené zábery zhmotniť, a tak ich mať denne pred sebou. Napr. vytlačiť a vložiť do multirámov, vo väčšom formáte napríklad ako tlač na plátno zavesiť v izbe na stenu, alebo v rámiku položiť na stolík či poličku. Ak si neviete vybrať z veľkého množstva ponúkaných možností, obráťte sa na tím spoločnosti FALC, s.r.o., ktorý má v tejto oblasti už dvanásťročné skúsenosti a ktorá je prevádzkovateľom projektu Superposter.sk. Tak ako aj inde, základom pri tlači fotografií a výrobe obrazov je profesionálny prístup a kvalita. Na internetovej stránke projektu www.superposter.sk je množstvo informácií a podrobností o alternatívach, ako premeniť Vaše fotografie do podoby obrazu.

Na už spomínanej stránke www.superposter.sk nájdete širokú ponuku moderných obrazov, maľovaných obrazov na plátne, obrazov tlačených na plátne, obrazov na skle, na odľahčenej doske, viacdielnych obrazov tlačených na plátne, rámikov rôznych rozmerov a farieb, kliprámov, multirámov, hliníkových fotorámov, maliarskych plátien, a pod.

Produkty spoločnosti FALC, s.r.o. našli svojich spokojných zákazníkov v celej Európe, čo je zárukou, že naplno dokážu splniť aj tie najnáročnejšie predstavy. Štyridsať pracovníkov vo výrobných halách s rozlohou 3000 m2 dokáže pripraviť obraz na mieru, pričom je k dispozícii najväčší výber rozmerov tlače na plátno. V ponuke sú aj pravidelné zľavy a akcie, napr. momentálne prebiehajú akcie na tlač na plátno. Použiť môžete prehľadný e-shop na stránke projektu www.superposter.sk, prípadne zaslať e-mail s Vašimi otázkami na adresu info@superposter.sk, alebo využiť infolinku 0915/756 914 038/5322509. Na stránke projektu Superposter.sk nájdete mnoho inšpirujúcich diel a pred samotnou objednávkou si dokážete pomocou online vizualizéra a užitočných rád pripraviť vizualizáciu Vášho obrazu, čím získate predstavu o konečnom výsledku a cene. Základným cieľom spoločnosti je tak v čo najkratšom čase a v najvyššej kvalite uspokojiť požiadavky každého zákazníka.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!